reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

U mnie dziewczyny jest kiepsko.. Udało mi się zrobić z rana tsh, progesteron i betę. Wystraszyłam się Progesteronem bo miałam tylko 13 wiec szybko umówiłam się do lekarza i właśnie jestem po wizycie. Dostałam luteinę ale na USG sam pęcherzyk o 2 tyg mniejszy niż z OM... Nie robię sobie nadziei już teraz. We wtorek mam kolejna wizytę żeby zobaczyć w jakim kierunku to idzie... [emoji20][emoji20][emoji20]
 
reklama
U mnie dziewczyny jest kiepsko.. Udało mi się zrobić z rana tsh, progesteron i betę. Wystraszyłam się Progesteronem bo miałam tylko 13 wiec szybko umówiłam się do lekarza i właśnie jestem po wizycie. Dostałam luteinę ale na USG sam pęcherzyk o 2 tyg mniejszy niż z OM... Nie robię sobie nadziei już teraz. We wtorek mam kolejna wizytę żeby zobaczyć w jakim kierunku to idzie... [emoji20][emoji20][emoji20]
A jak reszta wyników? Beta przyrasta?
 
U mnie dziewczyny jest kiepsko.. Udało mi się zrobić z rana tsh, progesteron i betę. Wystraszyłam się Progesteronem bo miałam tylko 13 wiec szybko umówiłam się do lekarza i właśnie jestem po wizycie. Dostałam luteinę ale na USG sam pęcherzyk o 2 tyg mniejszy niż z OM... Nie robię sobie nadziei już teraz. We wtorek mam kolejna wizytę żeby zobaczyć w jakim kierunku to idzie... [emoji20][emoji20][emoji20]
Mi wyszło wczoraj 11 progesteronu. Sama wdrożyłam duphaston. We wtorek wizyta. Ale u mnie beta wczoraj 13.69 więc wątpię by coś było widać na wizycie.
 
U mnie dziewczyny jest kiepsko.. Udało mi się zrobić z rana tsh, progesteron i betę. Wystraszyłam się Progesteronem bo miałam tylko 13 wiec szybko umówiłam się do lekarza i właśnie jestem po wizycie. Dostałam luteinę ale na USG sam pęcherzyk o 2 tyg mniejszy niż z OM... Nie robię sobie nadziei już teraz. We wtorek mam kolejna wizytę żeby zobaczyć w jakim kierunku to idzie... [emoji20][emoji20][emoji20]
A jak beta? Przyrasta w normie?
 
Mi wyszło wczoraj 11 progesteronu. Sama wdrożyłam duphaston. We wtorek wizyta. Ale u mnie beta wczoraj 13.69 więc wątpię by coś było widać na wizycie.
Ile duphastonu bierzesz? Skąd masz recepte? Tak sie zastanawiam jak mi kiedys zabraknie a nie bede miala terminu u ginekologa to rodzinny normalnie wystawia?
 
reklama
Kurcze ale mecza mnie niesamowite koszmary!!! W zyciu tak nie mialam. Boje sie spac, zrobic drzemke bo mam takie sny ze jak sie budze to z kołaczącym sercem i nie wiem czy to prawda czy nie. Cos okropnego. Ciagle jestem strasznie senna ale wprost boje sie spac 😔 nie mam pomyslu co z tym zrobic 😪 nie wiem czy hormomy ciazowe tez moga sie do tego wszystkiego przyczyniac? Kogo moglabym poprosic w sensie jakiego lekarza moze o jakies leki na sen czy cos pomijajac psychiatrow ale zeby wiedzial co w ciazy mozna i nie zaszkodzi bo juz naprawde wysiadam z takimi snami. Zaczelam znowu terapie na nerwice lękową a pojawily sie takie rzeczy ktore ją napędzaja 😭😭😭

Mnie koszmary meczą jak jestem przemęczona, do tego stopnia że otwieram oczy i widzę np pająki chodzące po łóżku, teraz w ciazy tego nie mam ale mialam jak mala mi prawie w nocy nie spala I nie miałam jak odsypiać..
Może spróbuj napić się kakao lub mleka przed snem, jesc lekko przed snem.

Co do progesteron to sprawdzałaś jakie są normy w ciazy ?

U mnie dziewczyny jest kiepsko.. Udało mi się zrobić z rana tsh, progesteron i betę. Wystraszyłam się Progesteronem bo miałam tylko 13 wiec szybko umówiłam się do lekarza i właśnie jestem po wizycie. Dostałam luteinę ale na USG sam pęcherzyk o 2 tyg mniejszy niż z OM... Nie robię sobie nadziei już teraz. We wtorek mam kolejna wizytę żeby zobaczyć w jakim kierunku to idzie... [emoji20][emoji20][emoji20]

Nie stresuj się na zapas, wiesz kiedy miałaś owu ? Często jest tak ze ciąża jest młodsza niz myślimy ze względu na to, że od owulacji do zapłodnienia moze minąć troche czasu, z tego co pamiętam to nawet 2 tyg.
Trzymam kciuki
 
Do góry