reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
IMG_20200418_113516.jpg

Ja dalej zdycham.. Ale dzisiaj chcialam zamiast dresu ubrac stare jeansy "podomowe".. Potrzeba matką wynalazku 😂
 
Kurcze ale mecza mnie niesamowite koszmary!!! W zyciu tak nie mialam. Boje sie spac, zrobic drzemke bo mam takie sny ze jak sie budze to z kołaczącym sercem i nie wiem czy to prawda czy nie. Cos okropnego. Ciagle jestem strasznie senna ale wprost boje sie spac 😔 nie mam pomyslu co z tym zrobic 😪 nie wiem czy hormomy ciazowe tez moga sie do tego wszystkiego przyczyniac? Kogo moglabym poprosic w sensie jakiego lekarza moze o jakies leki na sen czy cos pomijajac psychiatrow ale zeby wiedzial co w ciazy mozna i nie zaszkodzi bo juz naprawde wysiadam z takimi snami. Zaczelam znowu terapie na nerwice lękową a pojawily sie takie rzeczy ktore ją napędzaja 😭😭😭
 
Kurcze ale mecza mnie niesamowite koszmary!!! W zyciu tak nie mialam. Boje sie spac, zrobic drzemke bo mam takie sny ze jak sie budze to z kołaczącym sercem i nie wiem czy to prawda czy nie. Cos okropnego. Ciagle jestem strasznie senna ale wprost boje sie spac 😔 nie mam pomyslu co z tym zrobic 😪 nie wiem czy hormomy ciazowe tez moga sie do tego wszystkiego przyczyniac? Kogo moglabym poprosic w sensie jakiego lekarza moze o jakies leki na sen czy cos pomijajac psychiatrow ale zeby wiedzial co w ciazy mozna i nie zaszkodzi bo juz naprawde wysiadam z takimi snami. Zaczelam znowu terapie na nerwice lękową a pojawily sie takie rzeczy ktore ją napędzaja 😭😭😭

Nie pomogę :( nie miałam nigdy z tym styczności
 
Jak myslicie. Nie wiem czy dodzwonie sie do tego ginekologa co chce w poniedzialek. Podobno dalej ma zamkniete przez korone. I nie wiem co robic. Czy dzwonic do mojego lekarza zeby jak najszybciej mnie przyjal czy czekac juz do tego czwartku jak mam wizyte? Duphastonu mam na jakis czas ale nie wiem czy to wystarczy tak 3x dziennie przy takim spadku progesteronu czy cos jeszcze by dożucił. Boje sie po prostu ze nie wystarczy albo cos. Jak myslicie co robic? Jednak spadek z 30 do 17 w ciagu 2 tygodni jest spory nie wiem czy 3 tabletki dadza rade?
Edit. Zadzwonie w poniedzialek do ginekologa polskiego prywatnego. Niech mi powie co i jak.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Czyli idziesz na te USG do 10 tc a później połowkowe ? Te pierwsze prenatalne w 12, 13 tc nie?
Na prenatalne nie idę, bo chodzę na usg prywatnie i moja lekarka robi zawsze pod tym kątem usg dokładne. Sama osobiście robi prenatalne A mi przy każdym badaniu wszystko sprawdza dokładnie także nigdzie dodatkowo nie idę na badania prenatalne, dodatkowo "chodzę "do lekarki na nfz Ale na dzień dzisiejszy tylko mamy kontakt telefoniczny ze względu na wirusa...
 
reklama
Jak myslicie. Nie wiem czy dodzwonie sie do tego ginekologa co chce w poniedzialek. Podobno dalej ma zamkniete przez korone. I nie wiem co robic. Czy dzwonic do mojego lekarza zeby jak najszybciej mnie przyjal czy czekac juz do tego czwartku jak mam wizyte? Duphastonu mam na jakis czas ale nie wiem czy to wystarczy tak 3x dziennie przy takim spadku progesteronu czy cos jeszcze by dożucił. Boje sie po prostu ze nie wystarczy albo cos. Jak myslicie co robic? Jednak spadek z 30 do 17 w ciagu 2 tygodni jest spory nie wiem czy 3 tabletki dadza rade?
Edit. Zadzwonie w poniedzialek do ginekologa polskiego prywatnego. Niech mi powie co i jak.

Nie wiem jaka masz relacje z lekarzem ale ja bym na Twoim miejscu zadzwoniła po prostu do swojego lekarza nawet teraz i zapytała czy masz zwiększyć czy nie bo Cię to niepokoi. Ja od razu po usg zadzwoniłam i kazał mi właśnie zwiększyć duphaston z 2 tabletkę na 3x1 przez telefon wszystko mi powiedział. Wiec jeśli masz taka możliwość to dzwon :)
 
Do góry