reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Hej.Dziewczynki, dołączam do Was.Ja ostania miesiączkę miałam 11.03 a test zrobiłam 8.04 i wyszła że będę mama;):) tego dnia umówiłam się do gina i dopiero idę w poniedziałek na 1 wizytę i bardzo się boję ,mam nadzieję że wszystko bd dobrze.Ja jestem w 6tyg jeśli dobrze wyłączyłem,chciałam Was zapytać jakie badania mogę już mieć robione mam 36 lat i trochę się stresuje...pozdrawiam
 
reklama
No wlasnie nie mogę znaleźć żadnego info skąd te drżenia, możliwe, że też ukrwienie.
Swoją drogą z tego ukrwienie kobiety miewają orgazmu w czasie snu, nie wierzyłam dopuki mnie nie dopadło w ostatniej ciazy 🤫 w tej ciazy tez mnie już "zlapalo" dziwne uczucie .. I nie powiedziałabym, że mnie to cieszy.
Ooo 😍 swoja droga jest duzo przyjemniejszy w ciazy niz zwykle. Przynajmniej w moim odczuciu 😆😅
 
Hejka dziewczyny, po obliczeniu terminu porodu w apce która uwzględnia długość cyklu wychodzi mi 29 grudnia. Jak z usg wyjdzie kilka dni różnicy to okaże się że będę już styczniówką 2021 [emoji1]
 
Hejka dziewczyny, po obliczeniu terminu porodu w apce która uwzględnia długość cyklu wychodzi mi 29 grudnia. Jak z usg wyjdzie kilka dni różnicy to okaże się że będę już styczniówką 2021 [emoji1]
Mi niby wychodzi na 14.12 ale owulacje mialam tydzien pozniej niz zwykle wiec moze byc i tak ze tez mi sie termin przesunie na swieta gdzies 😅 dowiem sie w tym tygodniu pewnie. Prawda taka ze dzidzia i tak wyjdzie kiedy bedzie chciala 🤣😂
 
Ja nauczona doświadczeniem, w ogóle nie zamierzam przywiązywać się do terminu bo się tylko frustrowałam, że już przecież powinnam urodzić A dodaykowo czekać na poród zaczęłam 2 tygodnie przed bo uznałam, że donoszone to już niech się rodzi 😂
 
Witam ☺ Chcialam niesmialo dolaczyc do Was ;) po krotce przedstawie sie. Mam 26 lat jak dobrze pojdzie to bedzie nasze pierwsze dziecko. Udalo sie nam zajsc w 6 cyklu po poronieniu. Test robilam dzien przed terminem @ bo bolal mnie brzuch i wyszly 2 kreski od razu. Termin porodu kalkulatory wyliczaja na razie na 21.12 :) Z racji jednego poronienia umowilam sie dosc wczesnie na wizyte bo juz 21.04, ale chce byc spokojniejsza ;) dzis jest 4+4 okolo i zrobilam badania. Myslicie ze jest ok? Beta 1239, TSH 2,82, progesteron 23,10
Będzie wszystko dobrze 😊 Ja też we wtorek na 1 wizyte 😉 Trzymam kciuki 😘
 
reklama
Dziewczyny ja tez leze i zdycham z tymi mdlosciami juz nie moge poprostu.. od rana do nocy. Nawet postow nie nadrabiam przepraszam 😩

Pociesze Cię u mnie dziś o niebo lepiej. Każdy dzień może być inny !
Może postaraj się napić herbaty z imbirem ? Albo zjeść migdały podobno pomagają na mdlosci. Podobno też jesc czesto A malo bo często mamy mdlosci z głodu A jak mdlosco to nie jemy i kolo się zamyka.

Czy wy też macie zamykane nosy? Jak chyba z tego ukrwienie mam opuchnięte śluzówke I zatkany nos, najgorzej jak leżę..
 
Do góry