reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Femal tiker, bocianek herbatka i laktosan powiedziała położna, że według ich obserwacji te 3 produkty najbardziej działają
Polecam karmi, zaraz mam piersi ogromne i pełne, albo sam słód jęczmienny, bardzo pomaga. I odciągają tym systemem zdecydowanie tylko mnie zawsze uczyli 7-5-3. Do ulgi to tylko przy nawale jak chcesz rozkręcic to właśnie jak najwięcej trzeba odciągac. Żeby piersi miały sygnał do produkcji. Jest popyt, jest podaż
 
reklama
W lipcu byłam chora 😐. Moja siostra była z chorym synem i ciągle naciskała idź daj cioci buziaczka. Wykrecalam się jak mogłam ale w końcu niczemu winny 3 latek mnie dopadł i zaraził
Ja zakazalam spotkan z bratem mojego meza ktory tez ma male dziecko.. no niestety ale oni wgl nie dbaja o zdrowie i ich podejscie do wirusa tez mnie przerazalo.. a od wrzesnie jeszcze poszedl do przedszkola wiec tymbardziej sie balam :( mam nadzieje, ze szybko maly wyzdrowieje i bedziecie w domku! ☺️
 
Do góry