reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Hm Wy macie już Dzieci ? Miałaś jedną stratę? Z góry przepraszam jak coś przeoczyłam.
Mam jedna corke, 7- letnia, urodzila sie w UK, potem druga ciaza 3,5 roku temu, ale zakonczyla sie w 8 tyg. Teraz trzecia ciaza, mam nadzieje, ze tym razem sie uda, bo moja juz marudzi o rodzenstwo, a poza tym za chwile za stara bede na ta zabawe 😉
 
Ostry ten artykul, mam nadzieje, ze az tak zle nie jest.

Droga. Mam to od Przyjaciela lekarza który co prawda jest chirurgiem ale ma wiedzę medyczną. Bo ja chciałam teraz lecieć na usg w 5 tc czy się dobrze zarodek zagniezdzil. Kazał poczytać dwa artykuły.

Ten również


W środę idę ale tylko po porady czy po poronieniu robić jakie badanie dokładniej i czy powinnam już przyjmować luteine. Może progesteron. Zrezygnowałam z USG
 
Mam jedna corke, 7- letnia, urodzila sie w UK, potem druga ciaza 3,5 roku temu, ale zakonczyla sie w 8 tyg. Teraz trzecia ciaza, mam nadzieje, ze tym razem sie uda, bo moja juz marudzi o rodzenstwo, a poza tym za chwile za stara bede na ta zabawe 😉

Bardzo mi przykro z powodu Twojej straty. Ja wiem jak to w sercu siedzi .
Z całego serca życzę teraz żeby było już wszystko dobrze
Poczytaj artykuły i zaufaj naturze. Nie masz wyboru chyba że szaleć ale stres teraz nie wskazany.
Ja też jesteś już trochę starawa ;)
 
Moja córa kilka lat pytala kiedy bedzie miec rodzenstwo, albo plakala ze ona chce miec w donu malego bejbiaka. Jako ze kilka lat nie wychodzilo, stracilam nadzieje to i probowalam corce jakos wyperswadowac, a ze takie dzieci placza w nocy, ze trzeba ich bawic itd. W koncu jak juz sie udalo, podpytuje corke czy chce miec jeszcze w donu malego dzidzia na co odparla ze NIE, BO BEDZIE PLAKAC W NOCY I JA BUDZIC 😂
 
Moja córa kilka lat pytala kiedy bedzie miec rodzenstwo, albo plakala ze ona chce miec w donu malego bejbiaka. Jako ze kilka lat nie wychodzilo, stracilam nadzieje to i probowalam corce jakos wyperswadowac, a ze takie dzieci placza w nocy, ze trzeba ich bawic itd. W koncu jak juz sie udalo, podpytuje corke czy chce miec jeszcze w donu malego dzidzia na co odparla ze NIE, BO BEDZIE PLAKAC W NOCY I JA BUDZIC 😂
Masz sporo czasu żeby Ją znowu przekonać 😂
 
reklama
Droga. Mam to od Przyjaciela lekarza który co prawda jest chirurgiem ale ma wiedzę medyczną. Bo ja chciałam teraz lecieć na usg w 5 tc czy się dobrze zarodek zagniezdzil. Kazał poczytać dwa artykuły.

Ten również


W środę idę ale tylko po porady czy po poronieniu robić jakie badanie dokładniej i czy powinnam już przyjmować luteine. Może progesteron. Zrezygnowałam z USG
Przeraził mnie ten artykuł 😱 i co tu robić?!
 
Do góry