reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

A więc dziewczyny razem z Olkiem już się tulimy.

Mały urodził się dzisiaj o 8.22 z wagą 3500g i 57 cm długości.

Łatwo nie było ale synek wszystko wynagradza.

I tak o to z grudniowej mamy stalam się listopadowa.

Trzymam teraz za was kciuki.

Pozdrawiam 🙂
Gratulacje, zdrówka i wszystkiego co najlepsze 😍. Widzę, że płeć męska dominuje u listopadowych mam, też czekamy na Synka 👶
 
reklama
A jak wasze nastroje? Ostatnio zauważyłam, że strasznie szybko i mocno się denerwuję o wszystko. Cała ciąże byłam spokojna a teraz samej ze sobą jest mi ciężko wytrzymać. To hormony? Mam przez to wyrzuty sumienia
Mam to samo, wszystko mnie denerwuje, brak pracy, daremna pogoda, zamknięty żłobek, do tego planowana cc na 22.12, facet , który ma ma wszystko czas i robota w domu leży odłogiem.... Płakać mi się chce 😠😠😠😠😭😭😭😭
 
Poród był długi i męczący. Przyjechałam ze skurczami. Skurcze były Ale szyjka nadal długa i twarda. Rozwarcie też słabo postępowalo. Co wszystkich zdziwiło bo to mój drugi poród i wszystko powinno iść szybciej.
Między czasie dostawalam antybiotyk dozylnie na dodatni gbs.
Koniec końców po całej nocy o 8.22 urodził się mój synek. Cały i zdrowy i to jest najważniejsze.
Życzę wam dziewczyny szybkich i łatwych porodow. Pozdrawiam. 😘
 
reklama
Dziewczyny też Wam tak twardnieją brzuchy? Mi wczoraj prawie cały dzień się stawiał, a mały skakał i teraz nie wiem czy to normalne czy się zacząć martwić, że coś przeoczę a jemu się już tam krzywda zaczyna dziać..
 
Do góry