reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

A ktory dzis tydzien? U mnie z plytkami na razie w porzadku. Ostatnio mialam 280 wiec w normie ale biore zelazo na hemoglobine niska. Mnie dzis w nocy zlapal taki bol w krzyzach i podbrzuszu.. nie ukrywam ze myslalam ze cos sie swieci. Na szczescie trwal 2 minuty i do tej pory spokoj. Zauwazylam tez od kilku dni zwiekszona ilosc wydzieliny.. wczoraj juz po kapieli tyle.. przepraszam za wyrazenie wyplynelo ze mnie ze myslalam ze to wody.
36 tydzień w trakcie.... wedle OM zostało mi 29 dni 🙂
 
reklama
Cześć dziewczyny ja też już po wizycie dzisiaj 36+5tc, mały waży ok 2800, lekarka powiedziała, że rozwarcie na palec i skrócona szyjka o 1/3.
Hejka, ja też dziś po wizycie u mnie 35+3, mały waży 2920, u mnie też szyjka skrócona teraz ma 2,3 cm. Jestem na luteinie 2x dziennie, następna wizyta w 38 ciekawe kiedy każe odstawić luteinę🙄. A mówiła Ci ile ma cm twoja szyjka?
 
Hejka, ja też dziś po wizycie u mnie 35+3, mały waży 2920, u mnie też szyjka skrócona teraz ma 2,3 cm. Jestem na luteinie 2x dziennie, następna wizyta w 38 ciekawe kiedy każe odstawić luteinę🙄. A mówiła Ci ile ma cm twoja szyjka?
Nie powiedziała ile ma szyjka teraz, ale miała 4 cm wcześniej:)
 
O, dziś jakieś grupowe odwiedzanie lekarzy. :D Ja też dziś po wizycie. Mój maluch chyba najmniejszy, 2300g 35+2. 😄 Może jeszcze trochę podrośnie do porodu.😅
 
reklama
Mnie mowila tylko ze mam liczyc ale nie powiedziala jak 🤷🏼‍♀️Najlepsze jest to, ze sa dni kiedy przez 2-3 h nic nie poczuje albo nie skupiam sie jakos nad tym a pozniej panika.. i wtedy klade sie i jak dalej nic to ruszam brzuch. Dzisiaj rano tak mialam
 
Do góry