reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Ja mam detektor tętna więc jak długo nie daje znaku to go podsłuchuję :) wczoraj lekarka mi powiedziała, że od poniedziałku mam robić ktg raz w tygodniu, ale niestety taka usługa tam gdzie dzwoniłam jest dostępna tylko dla ich pacjentek więc w sumie nie wiem jak mam to ugryźć.. Czy Wy też macie takie zalecenie?
Mi powiedziała, że KTG robi się tylko,gdy ciąża jest zagrożona lub przenoszona, innych podstaw do tego badania nie ma. Aczkolwiek ja przez wzgląd na mój głupi charakter (ciągle się martwię) mogę przychodzić 2 razy w tyg. tylko dla swojego świętego spokoju. Mam tą przyjemność, że moja gin prowadząca ciążę ma takie urządzenie u siebie w gabinecie 🤪
 
reklama
Ja mam detektor tętna więc jak długo nie daje znaku to go podsłuchuję :) wczoraj lekarka mi powiedziała, że od poniedziałku mam robić ktg raz w tygodniu, ale niestety taka usługa tam gdzie dzwoniłam jest dostępna tylko dla ich pacjentek więc w sumie nie wiem jak mam to ugryźć.. Czy Wy też macie takie zalecenie?
Tak,teraz wizyta co tydzień i co tydzień ktg- jesteśmy na tym samym etapie ciąży 🙂
 
Hmm no właśnie mi kazała przyjść na wizytę za 3 tygodnie, ale mam ją ze znakiem zapytania bo raczej mówiła, że już nie dotrwam, ale mam sobie prywatnie robić ktg raz w tygodniu, niestety w dzisiejszych czasach ciężko to ogarnąć.. Mówiła, że gdyby coś się działo to mam dzwonić, kontrolować ciśnienie i ruchy.
 
Hmm no właśnie mi kazała przyjść na wizytę za 3 tygodnie, ale mam ją ze znakiem zapytania bo raczej mówiła, że już nie dotrwam, ale mam sobie prywatnie robić ktg raz w tygodniu, niestety w dzisiejszych czasach ciężko to ogarnąć.. Mówiła, że gdyby coś się działo to mam dzwonić, kontrolować ciśnienie i ruchy.
Ja wizytę miałam 10.11 i miałam robione ktg, teraz następna wizyta 20.11 i też przed nią mam zrobić ktg. U mnie mam to w pakiecie Medicover :)
 
Ja wizytę miałam 10.11 i miałam robione ktg, teraz następna wizyta 20.11 i też przed nią mam zrobić ktg. U mnie mam to w pakiecie Medicover :)
Też byłam 10.11 kolejna wizyta będzie 1.12 mnie jeszcze nie wspominał o ktg tylko jakby coś się działo to koniecznie przychodzić na sprawdzenie a tak mam liczyć ruchy dziecka
 
Też byłam 10.11 kolejna wizyta będzie 1.12 mnie jeszcze nie wspominał o ktg tylko jakby coś się działo to koniecznie przychodzić na sprawdzenie a tak mam liczyć ruchy dziecka
Ja mam termin na 30.11 (z OM) więc myślę że dlatego już chciał robić ktg by sprawdzić czy coś się "zaczyna" :)
Po ostatniej wizycie już wiem że cytując lekarza do 8 grudnia będę miała dziecko na rękach :) więc konkretne odliczanie czas zacząć :))
 
Ja mam termin na 30.11 (z OM) więc myślę że dlatego już chciał robić ktg by sprawdzić czy coś się "zaczyna" :)
Po ostatniej wizycie już wiem że cytując lekarza do 8 grudnia będę miała dziecko na rękach :) więc konkretne odliczanie czas zacząć :))
To u Ciebie już blisko może zostaniesz pierwsza mama na wątku 😄 moj lekarz twierdzi że będę miała prezent na święta chce urodzić przed świętami bo wiadomo jak to jest w święta mało lekarzy bo tez chcą wolne
 
To u Ciebie już blisko może zostaniesz pierwsza mama na wątku 😄 moj lekarz twierdzi że będę miała prezent na święta chce urodzić przed świętami bo wiadomo jak to jest w święta mało lekarzy bo tez chcą wolne
Albo przenoszę :d jak to mówią - szyjka idealna do ciąży, ale nie do rodzenia ;p
Póki co biorę wiesiołka i piję herbatę z liści malin. Potem wejdą schody i mycie okien :d

Nie dziwię się, kto chciałby leżeć na święta w szpitalu :) choć z drugiej strony - ważne by urodziło się zdrowe :)
 
reklama
Powiedzcie mi proszę czy odczuwacie już jakieś skurcze przepowiadające? Bo ja się zastanawiam nad tym ale mnie się chyba jeszcze nie zdarzyło albo przegapiłam:D ewentualnie jakbyście mogły to do czegoś porównać?🧐
 
Do góry