reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Zaczęłam 34 tc... jutro mam wizytę u lekarza... młody szaleje w brzuchu strasznie... dziś cały dzień praktycznie leze bo jak chodzę to mi sie brzuch napina strasznie... wogole jakoś się tak dziwnie czuje... mam nadzieję że to tylko moje przewrazliwienie... torby nie mam jeszcze spakowanej nawet nie mam wszystkiego kupionego co potrzeba🙈 mam zamiar zrobić to dopiero w przyszłym tygodniu... mam nadzieję że maly nie będzie robił żadnych niespodzianek i jeszczcze sobie posiedzi w środku...
 
Jak tam dziewczyny macie już jakieś porodowe przeczucia? :)
U mnie raczej nie. Boli spojenie łonowe i tylko tyle - brzuch się nie spina, dobrze się czuje więc póki co cisza, ale niech jeszcze z 2 tyg posiedzi i może wychodzić :d

Ja wlasni siedzę w poczekalni bo w nocy coś mi się polało po nogach jak wstałam i nie wiem czy to wody czy popuscilam.... Wizja szpitala mnie przeraża a córka mnie chyba znienawidzi jak zamiast na dwa dni pójdę na dwa tygodnie.... Trzymajcie kciuki żeby to jednak nie były wody.
Daj znać co i jak, trzymam kciuki by wszystko było dobrze! :)
 
U nas na razie zadnych symptomow.. czasami brzuch twardnieje, ale nie boli i oby tak zostalo juz do CC. Zauwazylam tez ze w koncu cos przytylam a jutro rano sie zwaze to bede wiedziala ile 😂Ubranka od jutra piore i prasuje z mezem, bo wzial sobie tydzien urlopu w pracy. Mam nadzieje ze do konca tygodnia zdaze spakowac walizke 😁
Jutro w koncu wizyta 😍 nie moge sie doczekac az dowiem sie ile maly przybral. Dzis udalo mi sie odebrac tez pieluszki za grosz w Rossmannie. Maly gest a jak cieszy ☺️
 
U nas na razie zadnych symptomow.. czasami brzuch twardnieje, ale nie boli i oby tak zostalo juz do CC. Zauwazylam tez ze w koncu cos przytylam a jutro rano sie zwaze to bede wiedziala ile 😂Ubranka od jutra piore i prasuje z mezem, bo wzial sobie tydzien urlopu w pracy. Mam nadzieje ze do konca tygodnia zdaze spakowac walizke 😁
Jutro w koncu wizyta 😍 nie moge sie doczekac az dowiem sie ile maly przybral. Dzis udalo mi sie odebrac tez pieluszki za grosz w Rossmannie. Maly gest a jak cieszy ☺️
Udanej wizyty I samych dobrych wiadomości! U mnie wizyta dokładnie za tydzień Dzisiejszej nocy troszkę bolał mnie brzuch może powoli przygotowuje się do porodu?
 
Wczoraj poszłam na prywatną wizytę do innego lekarza w mieście. W weekend mały tak się przesunął na lewy bok, że brzuch był nieproporcjonalny (wiem, że to normalne), ale ruchy też czułam inaczej i ogarnal mnie stresik. Poza tym 2 ostatnie noce też były kiepskie, wolałam zareagować. Obecnie 36 tydz i 2 dni. Lekarz dokładnie zbadał, szyjka miękka, rozwarcia jeszcze nie ma, zrobił przepływy, wszystko ok, tylko waga 2500, twierdził, że trochę za mało. Ale później jak się dowiedzial, że biorę Eutyrox, to od razu, że przyczyną jest tarczyca, że jeśli ktoś ma problemy z tarczyca to tak może być, że dziecko nie rodzi się olbrzymem. Obejrzałam maluszka w 3d i 4d i taki Słodziaczek 😍. Czuję się spokojniejsza. Zalecił więcej odpoczynku, leżenia na lewym boku i żebym odpuściła pracę, bo niestety wirus szaleje. Muszę jeszcze w tym tygodniu zrobić ostatnie zakupy, obawiam się, żeby nie pozamykali wszystkiego, oby lockdown okazał się plotką... Walizka do szpitala spakowana. Miłego dnia dziewczyny 🌞
 
reklama
Hej dziewczyny, czy ktoras z was ma laktator lub rozwaza kupno laktatora? Jestem aktualnie juz w 35 tygodniu wedlug USG i powolutku koncze kompletowanie wyprawki, torby do szpitala, itd. No i stoje przed wyborem laktatora. Mam mozliwosc zakupu uzywanego podwojnego, tylko zastanawiam sie a nie moge nigdzie znalesc o tym informacji, czy przy podwojnym laktatorze mozna wogole odciagac tylko z jednej piersi na zmiane, czy zawsze trzeba odciagac z dwoch na raz?
 
Do góry