reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Hej 🙂, po wczorajszej wizycie u gina wszystko jest ok, mały główką w dół,szyjka jeszcze nie ruszona,kolejna wizyta za 2tyg,mam zrobić morfologie,mocz i poziom żelaza... Wczoraj lekarz pobrał mi jakiś wymaz 😅
U ortopedy spociłam sie jak głupia ze strachu- a ręką mi tylko lekko ruszał 😅, na rtg obraz był dobry i lekarz zadowolony,w ortezie jeszcze tydzień,a potem mam sobie kupić temblak i spróbować w nim chodzić i lekko zacząć ruszać ręką- eh boje sie 🤦
To super :) podal Ci wymiary szyjki i wage dziecka? Ja jutro badania i we wtorek w koncu wizyta :D
 
Jak tam dziewczyny macie już jakieś porodowe przeczucia? :)
Cześć :) odpoczywałyście w weekend?

@Rubi89 masz jakieś zwiastuny? Przypomnij mi, który tydzień jesteś.

Chyba ja ale nie do końca jestem pewna. Od dwóch dni z tylko z rana mam rozwolnienie, chociaz raz dziennie boli mnie głowa, no i dalej mam lekkie bóle ,,miesiączkowe". Za 3 dni zaczynam 36 tydzień ale wydaje mi się, że jeszcze dość wcześnie na takie straszenie mnie 😆.
 
Cześć :) odpoczywałyście w weekend?

@Rubi89 masz jakieś zwiastuny? Przypomnij mi, który tydzień jesteś.

Chyba ja ale nie do końca jestem pewna. Od dwóch dni z tylko z rana mam rozwolnienie, chociaz raz dziennie boli mnie głowa, no i dalej mam lekkie bóle ,,miesiączkowe". Za 3 dni zaczynam 36 tydzień ale wydaje mi się, że jeszcze dość wcześnie na takie straszenie mnie 😆.
Ja aktualnie 35+2, może nie mam jakiś znaków szczególnych, ale po odstawieniu luteiny brzuch się dosyć często napina. W sumie to chce jeszcze te dwa, trzy tygodnie donosić bobasa, ale też urodzić wcześniej niż przewiduje termin, żeby nie było trzeba wywoływać. Niestety to nie jest koncert życzeń więc będzie co będzie :)
 
Ja wlasni siedzę w poczekalni bo w nocy coś mi się polało po nogach jak wstałam i nie wiem czy to wody czy popuscilam.... Wizja szpitala mnie przeraża a córka mnie chyba znienawidzi jak zamiast na dwa dni pójdę na dwa tygodnie.... Trzymajcie kciuki żeby to jednak nie były wody.
 
reklama
Ja wlasni siedzę w poczekalni bo w nocy coś mi się polało po nogach jak wstałam i nie wiem czy to wody czy popuscilam.... Wizja szpitala mnie przeraża a córka mnie chyba znienawidzi jak zamiast na dwa dni pójdę na dwa tygodnie.... Trzymajcie kciuki żeby to jednak nie były wody.
Trzymam i daj znać co i jak po badaniu:)
 
Do góry