reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Zrobił mi się hemoroid w życiu dziadostwa nie miałam, a teraz na tyłku usiąść nie umiem... Maść, którą zaleciła mi ginekolog jakoś ulgi nie przynosi.. :(
Współczuję, ja w ciąży z Maksiem miałam (główną przyczyną anemia w ciąży). Po jakimś roku od urodzenia odezwał się na tyle silnie, ze wylądowałam na prywatnej wizycie i zastosowaną miałam kurację (tabletki i maść i czopki). Ale już wtedy mi lekarz powiedziała, że jak nie pomoże to operacja. Teraz znowu mam anemię i znowu się odezwał. Łączę się z Tobą w bólu ☹ .
 
U mnie też 1. poród I też jestem pełna obaw mam nadzieję że uda mi się urodzić przed święta bo nie chciałabym w trakcie świat
Każda z nas ma właśnie obawy, u mnie będzie 3 cc a też mam mieszane uczucia. A cały ten covid nie pomaga a jeszcze bardziej dobija. CC moała być tydzień przed terminem czyli około 17.12 ale w poniedziałek idę na 3 dni do szpitala na podanie sterydów na płucka. Bo z racji niskiego położenia łożyska cięcie może być szybciej.
 
Każda z nas ma właśnie obawy, u mnie będzie 3 cc a też mam mieszane uczucia. A cały ten covid nie pomaga a jeszcze bardziej dobija. CC moała być tydzień przed terminem czyli około 17.12 ale w poniedziałek idę na 3 dni do szpitala na podanie sterydów na płucka. Bo z racji niskiego położenia łożyska cięcie może być szybciej.
Niestety, żadna z nas nie jest pewna tego co będzie. To też mój pierwszy poród i nie wiem co będzie, czy urodzę w szpitalu w którym chce, co z testami, rozdzielaniem od dziecka etc.

Ech... Ale kto jak nie My - damy radę! :)
 
Dziewczyny czy wszystkie już macie wybrane polozna środowiskowa? Bo z tego co ostatnio przeczytałam to trzeba nazwisko chyba podać w szpitalu po porodzie... wogole to ciekawe jak to teraz wygląda wizyta takiej poloznej... Czy przyjeżdża do domu tak jak dawniej czy tylko tele porady są?🤔
 
Dziewczyny czy wszystkie już macie wybrane polozna środowiskowa? Bo z tego co ostatnio przeczytałam to trzeba nazwisko chyba podać w szpitalu po porodzie... wogole to ciekawe jak to teraz wygląda wizyta takiej poloznej... Czy przyjeżdża do domu tak jak dawniej czy tylko tele porady są?🤔
Ja wybralam polozna na szkole rodzenia gdy jeszcze byly zajecia. Ona normalnie jezdzi do dzieciaczkow. Mialam z nia tez wizyte juz w domu i proponowala jeszcze jedna przed porodem. Mowila ze w kwietniu nie jezdzila na wizyty tylko np tlumaczyla przez wideo jak wykapac maluszka bo jacys rodzice poprosili. Ona tez pracuje w tym szpitalu gdzie bede miala CC wiec sporo mi pomaga. Dzwoni i pyta jak sie czuje i wgl :)
 
Dziewczyny czy wszystkie już macie wybrane polozna środowiskowa? Bo z tego co ostatnio przeczytałam to trzeba nazwisko chyba podać w szpitalu po porodzie... wogole to ciekawe jak to teraz wygląda wizyta takiej poloznej... Czy przyjeżdża do domu tak jak dawniej czy tylko tele porady są?🤔
U mnie wstrzymali patronaż - do domu położna nie może przyjechać. Tylko umawia się położna na daną godzinę , pakujesz maluszka i przyjeżdzasz, jest osobne wejście do budynku. Nie bardzo mi to pasuje, ale nie będę już zmieniać położnej.
 
reklama
Dziewczyny czy wszystkie już macie wybrane polozna środowiskowa? Bo z tego co ostatnio przeczytałam to trzeba nazwisko chyba podać w szpitalu po porodzie... wogole to ciekawe jak to teraz wygląda wizyta takiej poloznej... Czy przyjeżdża do domu tak jak dawniej czy tylko tele porady są?🤔
Ja nie mam wybranej.

Pytałam w przychodni to powiedzieli że podać przychodnię przy papierach w szpitalu (w sumie u mnie jest tylko jedna położna), a ojciec na drugi dzień w przychodni ma zgłosić że dziecko się urodziło.

Ale przed porodem nie mam kontaktu z położną.
 
Do góry