reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Czemu tak pozno wizyta?

Gratulacje ❤️
Dziękuję, ciąża nie była planowana w związku z czym w przychodni najbliższy termin chciały mi dać na połowę czerwca, wyprosiłam na wcześniejszy czyli ten majowy. To jest wizyta na NFZ. Chciałam mieć badania za darmo. Oczywiscie już udało mi się też umówić na wizytę w pn 20.04.
 
Dziękuję, ciąża nie była planowana w związku z czym w przychodni najbliższy termin chciały mi dać na połowę czerwca, wyprosiłam na wcześniejszy czyli ten majowy. To jest wizyta na NFZ. Chciałam mieć badania za darmo. Oczywiscie już udało mi się też umówić na wizytę w pn 20.04.
To razem oczekujemy na wizytę ja też 20. 04
 
Dziewczyny mam wyniki badań
Beta dzisiaj 658 48 h temu była 165 więc przyrost jest bardzo duży

Prpgesteron dzisiaj też sprawdzałam bo chciałam zobaczyć jak się będzie zachowywał po odstawiniu bromergonu i dzisiaj progesteron 36 także urosło bo ostatnio było 31 .


Tsh mam 1,669
 
Dziewczyny mam wyniki badań
Beta dzisiaj 658 48 h temu była 165 więc przyrost jest bardzo duży

Prpgesteron dzisiaj też sprawdzałam bo chciałam zobaczyć jak się będzie zachowywał po odstawiniu bromergonu i dzisiaj progesteron 36 także urosło bo ostatnio było 31 .


Tsh mam 1,669
Przyrost nie jest bardzo duzy. Jest w normie 😊
 
reklama
Dziewczyny mam wyniki badań
Beta dzisiaj 658 48 h temu była 165 więc przyrost jest bardzo duży

Prpgesteron dzisiaj też sprawdzałam bo chciałam zobaczyć jak się będzie zachowywał po odstawiniu bromergonu i dzisiaj progesteron 36 także urosło bo ostatnio było 31 .


Tsh mam 1,669
Wyniki świetne. O takim tsh to mogę tylko pomarzyć
 
Do góry