reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Zazdrosze ci polaka [emoji17]
Myślę że gdyby nie to że tak długo nie miałam okresu to bym odczekała i bym się próbowała dostać tutaj w mieście ale dobrze się stało że pojechałam do niego bo mogę na luzie o wszystko zapytać i wiem że mnie zrozumie.

Ale dzisiaj już lepiej się dogadałaś czy nie odzywałaś się praktycznie?
 
Witam ☺️ Chcialam niesmialo dolaczyc do Was ;) po krotce przedstawie sie. Mam 26 lat jak dobrze pojdzie to bedzie nasze pierwsze dziecko. Udalo sie nam zajsc w 6 cyklu po poronieniu. Test robilam dzien przed terminem @ bo bolal mnie brzuch i wyszly 2 kreski od razu. Termin porodu kalkulatory wyliczaja na razie na 21.12 :) Z racji jednego poronienia umowilam sie dosc wczesnie na wizyte bo juz 21.04, ale chce byc spokojniejsza ;) dzis jest 4+4 okolo i zrobilam badania. Myslicie ze jest ok? Beta 1239, TSH 2,82, progesteron 23,10
 
Myślę że gdyby nie to że tak długo nie miałam okresu to bym odczekała i bym się próbowała dostać tutaj w mieście ale dobrze się stało że pojechałam do niego bo mogę na luzie o wszystko zapytać i wiem że mnie zrozumie.

Ale dzisiaj już lepiej się dogadałaś czy nie odzywałaś się praktycznie?
Dzis to ja bylam tak podekscytowana ze mi wszystko z glowy ucieklo 🤣 pytalam tylko jak ten progesteron bo 25 a byl 30 a on ze jest dobrze i ze mam sie nie martwic bedziemy kontrolowac. Ogolnie jak zobaczylam usg i mi powiedzial ze jest pieknie to juz nie mialam zadnych pytan 😅
 
Witam ☺️ Chcialam niesmialo dolaczyc do Was ;) po krotce przedstawie sie. Mam 26 lat jak dobrze pojdzie to bedzie nasze pierwsze dziecko. Udalo sie nam zajsc w 6 cyklu po poronieniu. Test robilam dzien przed terminem @ bo bolal mnie brzuch i wyszly 2 kreski od razu. Termin porodu kalkulatory wyliczaja na razie na 21.12 :) Z racji jednego poronienia umowilam sie dosc wczesnie na wizyte bo juz 21.04, ale chce byc spokojniejsza ;) dzis jest 4+4 okolo i zrobilam badania. Myslicie ze jest ok? Beta 1239, TSH 2,82, progesteron 23,10
Witaj. Kojarze cie ze staraczek chyba 😁 tak badania są ok mysle 😁
 
Witam ☺ Chcialam niesmialo dolaczyc do Was ;) po krotce przedstawie sie. Mam 26 lat jak dobrze pojdzie to bedzie nasze pierwsze dziecko. Udalo sie nam zajsc w 6 cyklu po poronieniu. Test robilam dzien przed terminem @ bo bolal mnie brzuch i wyszly 2 kreski od razu. Termin porodu kalkulatory wyliczaja na razie na 21.12 :) Z racji jednego poronienia umowilam sie dosc wczesnie na wizyte bo juz 21.04, ale chce byc spokojniejsza ;) dzis jest 4+4 okolo i zrobilam badania. Myslicie ze jest ok? Beta 1239, TSH 2,82, progesteron 23,10
Gratuluję :) co do wyników badań to kojarzę, że dla ciężarnych w 1. trymestrze TSH powinno być do 2,5. Ale głowy sobie uciąć nie dam. Beta nic nie mówi poza tym, że ciąża jest. Dopiero przyrost bety powie więcej. A progesteron to nie wiem jaki powinien być wysoki na tym etapie.
 
Witam [emoji3526] Chcialam niesmialo dolaczyc do Was ;) po krotce przedstawie sie. Mam 26 lat jak dobrze pojdzie to bedzie nasze pierwsze dziecko. Udalo sie nam zajsc w 6 cyklu po poronieniu. Test robilam dzien przed terminem @ bo bolal mnie brzuch i wyszly 2 kreski od razu. Termin porodu kalkulatory wyliczaja na razie na 21.12 :) Z racji jednego poronienia umowilam sie dosc wczesnie na wizyte bo juz 21.04, ale chce byc spokojniejsza ;) dzis jest 4+4 okolo i zrobilam badania. Myslicie ze jest ok? Beta 1239, TSH 2,82, progesteron 23,10
Gratulacje [emoji3589] trzymam kciuki żeby tym razem było wszystko dobrze!
TSH mój lekarz stara się utrzymać w okolicy 1 ale w ciąży idzie zawsze do góry.
 
Witam ☺ Chcialam niesmialo dolaczyc do Was ;) po krotce przedstawie sie. Mam 26 lat jak dobrze pojdzie to bedzie nasze pierwsze dziecko. Udalo sie nam zajsc w 6 cyklu po poronieniu. Test robilam dzien przed terminem @ bo bolal mnie brzuch i wyszly 2 kreski od razu. Termin porodu kalkulatory wyliczaja na razie na 21.12 :) Z racji jednego poronienia umowilam sie dosc wczesnie na wizyte bo juz 21.04, ale chce byc spokojniejsza ;) dzis jest 4+4 okolo i zrobilam badania. Myslicie ze jest ok? Beta 1239, TSH 2,82, progesteron 23,10
Super pamiętam Cię z poprzedniego wątku . Fajnie że dołączyłas. Ja się nie znam na badaniach Ale wiem tyle że masz piekna bete bo mam około ten sam tydzień ciąży A miałam bete przed wczoraj 165,88 . Dzisiaj robiłam ponownie więc zobaczę jak rośnie .
 
Super pamiętam Cię z poprzedniego wątku . Fajnie że dołączyłas. Ja się nie znam na badaniach Ale wiem tyle że masz piekna bete bo mam około ten sam tydzień ciąży A miałam bete przed wczoraj 165,88 . Dzisiaj robiłam ponownie więc zobaczę jak rośnie .
Mam nadzieje ze dziaiaj przyrost bedzie dobry
 
reklama
Gratuluję :) co do wyników badań to kojarzę, że dla ciężarnych w 1. trymestrze TSH powinno być do 2,5. Ale głowy sobie uciąć nie dam. Beta nic nie mówi poza tym, że ciąża jest. Dopiero przyrost bety powie więcej. A progesteron to nie wiem jaki powinien być wysoki na tym etapie.
Dziekuje za odpowiedzi. Napisalam do mojej ginekolog. Zobaczymy czy przepisze jakies leki na zbicie tego TSH. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie w porzadku.. mam schizy przed pozamaciczna. Boje sie jak cholera
 
Do góry