reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Ale wieści genialne Az się sama uśmiecham 😊

Ja po lekarzu. Wg lekarza jest ciaza. Mlodsza. Mam przyjsc za 2 tyg. Wydrukowal zdjecie pokazal palcem pecherzyk.
A który to tydzień z OM bo może rzeczywiście trzeba poczekać Ja tez nam podobnie i liczę bardzo, że jeszcze podgoni Z córką też tak początkowo miałam bo i owulacja późniejszą Trzymam kciuki 😍
 
reklama
Witam wszystkie przyszłe mamy. Pozwolę sobie do Was dołączyć.
Jestem mamą 3,5 latka. Tydzień temu zrobiłam test ciążowy i pokazaly się dwie kreski. Powiem szczerze, że nie jest to ciąża planowana ale już się oswoiłam i cieszę się, że synek będzie miał rodzenstwo. Sama jestem jedynaczką więc wiem jak to jest.
Okres powinnam dostać początkiem kwietnia, mam zawsze nieregularne cykle i w ogóle nie przywiązywałam uwagi do terminu miesiączki. Dlatego ciężko mi cokolwiek sobie teraz wyliczyć. Jeszcze nie byłam u gin bo w przychodni mi powiedzieli, że to za wcześnie i żebym przyszła około 8-9 tygodnia. Ale pewnie w przyszłym tygodniu wybiorę się prywatnie żeby się upewnić, że wszystko jest ok. W jedną i drugą ciąże zaszłam tak naprawdę 'za pierwszym strzalem' [emoji38]
W pracy już powiedziałam jaka jest sytuacja bo mam taką szefowa, że można się dogadać i dodatkowo jesteśmy na stopie koleżeńskiej także mam gdzie wracać po macierzyńskim. Ale to jeszcze odległa przyszłość.
Miłego dnia życzę wszystkim
Pozdrawiam
 
Witam wszystkie przyszłe mamy. Pozwolę sobie do Was dołączyć.
Jestem mamą 3,5 latka. Tydzień temu zrobiłam test ciążowy i pokazaly się dwie kreski. Powiem szczerze, że nie jest to ciąża planowana ale już się oswoiłam i cieszę się, że synek będzie miał rodzenstwo. Sama jestem jedynaczką więc wiem jak to jest.
Okres powinnam dostać początkiem kwietnia, mam zawsze nieregularne cykle i w ogóle nie przywiązywałam uwagi do terminu miesiączki. Dlatego ciężko mi cokolwiek sobie teraz wyliczyć. Jeszcze nie byłam u gin bo w przychodni mi powiedzieli, że to za wcześnie i żebym przyszła około 8-9 tygodnia. Ale pewnie w przyszłym tygodniu wybiorę się prywatnie żeby się upewnić, że wszystko jest ok. W jedną i drugą ciąże zaszłam tak naprawdę 'za pierwszym strzalem' [emoji38]
W pracy już powiedziałam jaka jest sytuacja bo mam taką szefowa, że można się dogadać i dodatkowo jesteśmy na stopie koleżeńskiej także mam gdzie wracać po macierzyńskim. Ale to jeszcze odległa przyszłość.
Miłego dnia życzę wszystkim
Pozdrawiam
Witaj i gratulacje. Życzę spokojnej i nudnej ciazy. Super że od razu się udaje zachodzić w ciążę.

Jak fajnie co raz nas więcej. A ile bobasów w grudniu będzie na wątku hohoho
 
Witaj i gratulacje. Życzę spokojnej i nudnej ciazy. Super że od razu się udaje zachodzić w ciążę.

Jak fajnie co raz nas więcej. A ile bobasów w grudniu będzie na wątku hohoho
No wlasnie, ile nas juz tu jest? Robimy jakas liste i kto na kiedy ma termin?
Witam wszystkie przyszłe mamy. Pozwolę sobie do Was dołączyć.
Jestem mamą 3,5 latka. Tydzień temu zrobiłam test ciążowy i pokazaly się dwie kreski. Powiem szczerze, że nie jest to ciąża planowana ale już się oswoiłam i cieszę się, że synek będzie miał rodzenstwo. Sama jestem jedynaczką więc wiem jak to jest.
Okres powinnam dostać początkiem kwietnia, mam zawsze nieregularne cykle i w ogóle nie przywiązywałam uwagi do terminu miesiączki. Dlatego ciężko mi cokolwiek sobie teraz wyliczyć. Jeszcze nie byłam u gin bo w przychodni mi powiedzieli, że to za wcześnie i żebym przyszła około 8-9 tygodnia. Ale pewnie w przyszłym tygodniu wybiorę się prywatnie żeby się upewnić, że wszystko jest ok. W jedną i drugą ciąże zaszłam tak naprawdę 'za pierwszym strzalem' [emoji38]
W pracy już powiedziałam jaka jest sytuacja bo mam taką szefowa, że można się dogadać i dodatkowo jesteśmy na stopie koleżeńskiej także mam gdzie wracać po macierzyńskim. Ale to jeszcze odległa przyszłość.
Miłego dnia życzę wszystkim
Pozdrawiam
Super! Witaj w grupie 😊
 
reklama
Dziewczyny mam wyniki badań
Beta dzisiaj 658 48 h temu była 165 więc przyrost jest bardzo duży

Prpgesteron dzisiaj też sprawdzałam bo chciałam zobaczyć jak się będzie zachowywał po odstawiniu bromergonu i dzisiaj progesteron 36 także urosło bo ostatnio było 31 .


Tsh mam 1,669
Super wyniki :)
 
Do góry