reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
A obniża wam się już brzuch?
Chyba nie... ciężko mi to samej ocenić,ale siku latam zdecydowanie częściej ...w nocy co 1,5-2 h,a potem jestem niewyspana 😅
Do tego upodobał sobie uderzać w szyjke,w żebra zdecydowanie mniej...
Jeśli chodzi o wage to w 30tyg miał 2100g, a jutro wizyta u gina 🙂,a potem ortopeda- boje sie 😅
 
Moj w 29 +1tyg też ważył 1900g
W końcu zabrałam się za pranie ubranek ost wizyta trochę mnie zmobilizowala maly coraz większy więc z każdym tygodniem bedzie coraz trudniej
U mnie brzuch bez zmian.. znaczy rosnie ale nie opadl :) u mnie w 30+1 maly wazyl 1670 i byl polowie takze nie urodzi sie wielkoludkiem :D to chyba tam zamiast 2 napisalas 1 :D bo nie mogl zmalec
 
reklama
Do góry