reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Witajcie :) u nas troche ze znajomymi a troche na lezeniu minal weekend ale cos mnie ostatnio pobolewa podbrzusze wiec nie chce ryzykowac.. juz nie cala doba zostala, zeby spotkac sie z malym 😍 mam pytanie czy u was pojawily sie juz rozstepy na brzuchu? U mnie sa na razie na piersiach i tak wypatruje kiedy wystrzela :p
Lepiej odpocząć i nie przeciążać organizmu. Mi powoli robi się ciężko pomimo, że nie mam dużego brzucha. Czasem coś lekko ciągnie.

Ja mam w ostatnich dniach problem z nadmiernym apetytem 😤
 
reklama
Witajcie :) u nas troche ze znajomymi a troche na lezeniu minal weekend ale cos mnie ostatnio pobolewa podbrzusze wiec nie chce ryzykowac.. juz nie cala doba zostala, zeby spotkac sie z malym 😍 mam pytanie czy u was pojawily sie juz rozstepy na brzuchu? U mnie sa na razie na piersiach i tak wypatruje kiedy wystrzela :p
Jeszcze nie ale ja mam mega rozstępy po pierwszej ciąży więc tak się zastanawiam czy wyjdą kolejne bo już ta skóra jest tak rozciągnięta że może tym razem nie, a dwa że już nie mają chyba gdzie 🤣 ale wtedy to pamiętam że dosłownie w ciągu tygodnia miałam brzuch tak zmasakrowany jakby mnie nożem ktoś pociął, aż lekarz się dziwił.
 
Lepiej odpocząć i nie przeciążać organizmu. Mi powoli robi się ciężko pomimo, że nie mam dużego brzucha. Czasem coś lekko ciągnie.

Ja mam w ostatnich dniach problem z nadmiernym apetytem 😤
Oo to ja ostatnio mam wlasnie tak, ze nie wiem co mi sie chce :D a to jakas mirinda a to paczek to pizza.. tak nagle. I jak nie zjem czegos takiego to jestem poddenerwowana 😁 tak jakby nie tyle zachcianki co mam dosc juz takiego uwazania na jedzenie. W sobote kolezanka mnie straszyla ze po porodzie przy kp moge pomarzyc o takich rzeczach wiec lepiej jesc teraz i nie zalowac 🤔
 
Oo to ja ostatnio mam wlasnie tak, ze nie wiem co mi sie chce :D a to jakas mirinda a to paczek to pizza.. tak nagle. I jak nie zjem czegos takiego to jestem poddenerwowana 😁 tak jakby nie tyle zachcianki co mam dosc juz takiego uwazania na jedzenie. W sobote kolezanka mnie straszyla ze po porodzie przy kp moge pomarzyc o takich rzeczach wiec lepiej jesc teraz i nie zalowac 🤔
A bzdura. Uważać trzeb a jedynie na alergeny. Karmiłam 3,5 roku, i od początku jadłam wszystko.
 
Jeszcze nie ale ja mam mega rozstępy po pierwszej ciąży więc tak się zastanawiam czy wyjdą kolejne bo już ta skóra jest tak rozciągnięta że może tym razem nie, a dwa że już nie mają chyba gdzie 🤣 ale wtedy to pamiętam że dosłownie w ciągu tygodnia miałam brzuch tak zmasakrowany jakby mnie nożem ktoś pociął, aż lekarz się dziwił.
Ja czuje ze jeszcze moze mi sie troche naciagnac ale prwnie i tak mnie nie oszczedza. Moja mama miala straszne rozstepy z tym ze ona mala i szczupla. Zobaczymy - nie to jest dla wazne, ale z ciekawosci pytam kiedy one sie pojawiaja. Ja przytylam do tej pory od poczatku 4,5 kg a jak u was?
 
Ja czuje ze jeszcze moze mi sie troche naciagnac ale prwnie i tak mnie nie oszczedza. Moja mama miala straszne rozstepy z tym ze ona mala i szczupla. Zobaczymy - nie to jest dla wazne, ale z ciekawosci pytam kiedy one sie pojawiaja. Ja przytylam do tej pory od poczatku 4,5 kg a jak u was?
Zaczynałam z wagą ok 58kg, teraz mam 67 :( od połowy sierpnia przybyło jakieś 3kg. Boję się co będzie później. Chyba czas o jakiejś diecie pomyśleć bo to dopiero 28 tydzień 😪
 
Ja czuje ze jeszcze moze mi sie troche naciagnac ale prwnie i tak mnie nie oszczedza. Moja mama miala straszne rozstepy z tym ze ona mala i szczupla. Zobaczymy - nie to jest dla wazne, ale z ciekawosci pytam kiedy one sie pojawiaja. Ja przytylam do tej pory od poczatku 4,5 kg a jak u was?
Ja mam jakieś 6-7 tylko, że u mnie to wszystko przyszło w drugim trymestrze, w pierwszym nawet trochę schudłam...strach się bać co będzie w trzecim. A miałam nadzieję że nie będzie więcej niż 10.
Ja się sugerowałam że moja mama nie ma żadnego a mamy taką samą figurę...no niestety.
 
Już po wizycie z małym wszystko ok a waży ponad 900 g w 25 tyg podobno ma prawo ciągnąć w pachwinach bo więzadła się rozciągają a brzuch rośnie Apetyt to i ja mam ostatnio wielki ale niestety przez cukrzycę nie mogę sobie pozwolić na większość zachcianek😕 ale czego nie robi się dla zdrowia maleństwa
 
reklama
Do góry