reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Nie wyobrażam sobie jak można rodzić w masce mi I tak często brakuje tchu jak np wchodzę po schodach a tam taki wysiłek
Dziewczyny też tak macie jak więcej pochodzicie to strasznie mnie ciągnie I boli w pachwinach aż nie mogę chodzić
Właśnie mam od dwóch tygodni to samo. Przejdę trochę więcej - jakiś dłuższy spacer i boli mnie w pachwinach, ale jak odpocznę czy po nocy mija - trochę jak zakwasy.

Dziś za to mam taki ból cały dzien, a jechałam tylko na morfologię rano - zastanawiam się co to może być :(
 
reklama
@MałaBi powiedz mi jak z Twoja wysypka? U mnie tez sie pojawila na rekach i na brzuchu. Pokazywalas lekarzowi? Swedzi Cie to? Zaczelam sie tym martwic. Juz sobie polpasca wkrecam..
 
@MałaBi powiedz mi jak z Twoja wysypka? U mnie tez sie pojawila na rekach i na brzuchu. Pokazywalas lekarzowi? Swedzi Cie to? Zaczelam sie tym martwic. Juz sobie polpasca wkrecam..
U mnie juz przeszła lekarz stwierdził że to prawdopodobnie od słońca połączenie witamin z ekspozycją na słońce ale dodatkowo robiłam próby wątrobowe zeby wykluczyć zatrucie ciazowe
 
U mnie juz przeszła lekarz stwierdził że to prawdopodobnie od słońca połączenie witamin z ekspozycją na słońce ale dodatkowo robiłam próby wątrobowe zeby wykluczyć zatrucie ciazowe
Napisalam do lekarki to odpisala, ze zmiany skorne nie sa grozne jesli nie mam dodatkowych objawow. Teraz np nie mam wcale.. umyje sie to znow mi wychodza i robie zdjecia zeby jej pokazac na wizycie :D juz nie moge sie doczekac wtorku zeby zobaczyc sie z malym 😍
 
Napisalam do lekarki to odpisala, ze zmiany skorne nie sa grozne jesli nie mam dodatkowych objawow. Teraz np nie mam wcale.. umyje sie to znow mi wychodza i robie zdjecia zeby jej pokazac na wizycie :D juz nie moge sie doczekac wtorku zeby zobaczyc sie z malym 😍
Ja też po 6 tygodniach zobaczę małego bo w końcu nas wypuścili z kwarantanny i mogę pójść do lekarza:), więc również czekam na wtorek:)
 
Ja też po 6 tygodniach zobaczę małego bo w końcu nas wypuścili z kwarantanny i mogę pójść do lekarza:), więc również czekam na wtorek:)
O ktorej masz wizyte. Ja po 14 wiec pierwszy raz nie bede calutki dzien czekala do wieczora :D dziwne ze ciezarne tez odsylaja bez mozliwosci badan :/
 
O ktorej masz wizyte. Ja po 14 wiec pierwszy raz nie bede calutki dzien czekala do wieczora :D dziwne ze ciezarne tez odsylaja bez mozliwosci badan :/
Ja mam na 10 :) zaczynam 28 tydzień i dopiero idę na krzywą, lekarka mnie poinformowała, że w czasie kwarantanny gdyby coś się działo to zostaje mi szpital jednoimienny, całe szczęście wszystko było ok i czuję się teraz jakbyśmy w totka wygrali hehe bo mogę wyjść z domu.
 
Całe szczęście nic Ci się nie stało ale na pewno to musiała być dla Ciebie stresująca sytuacja.

Też byłam ostatnio na krzywej cukrowej. Ciekawa jestem co na moje wyniki powie lekarz. Mam za wysoką glukozę na czczo, po obciążeniu jest ok.
 
Hejka dziewczyny. Mam pytanko od wczoraj po oddaniu moczu boli mnie brzuch po lewej stronie ale tylko jak chodzę. Jak usiądę albo się położę to zaraz przechodzi. Czy ktoraś z Was tak miała? Jutro piszę do lekarza. Bo powiem że ten ból jest dość silny ale nie trwa długo.
 
reklama
Całe szczęście nic Ci się nie stało ale na pewno to musiała być dla Ciebie stresująca sytuacja.

Też byłam ostatnio na krzywej cukrowej. Ciekawa jestem co na moje wyniki powie lekarz. Mam za wysoką glukozę na czczo, po obciążeniu jest ok.
Raczej będziesz na diecie mi też odbierał jeden wynik po krzywej I od razu skierowali mnie do diabetologia a teraz jest różnie z tym cukrem.
 
Do góry