reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Hejka. U mnie 28 tydzień, maleństwo szaleje w brzuchu, czasami daje mega to odczuć, ale jakoś do przodu. Też jestem ciekawa jak moja dzidzia, ile waży itp. w piątek idę do lekarza. Ostatnio robimy zakupy, ubranka, kosmetyki i wyprawkę do porodu 🙄. To mój pierwszy poród, także jest stresik i jeszcze ta cała sytuacja z koronawirusem. Planuję w Poznaniu na Polnej, ale nie jestem w stanie przewidzieć czy tak będzie. Czy przed przyjęciem do szpitala robią test na Covid? Ktoś coś wie 🤔? Miłego dnia 🌞
 
Cześć dziewczyny 🙂
Jak tam po weekendzie?
U mnie znów leniwie 😅. Mały szaleje coraz bardziej, zapadła w końcu decyzja- dostanie na imię Jaś- niby imię bardzo popularne,ale wśród rodziny,znajomych,ani sąsiadów go nie ma wcale 😉
Wlazłam dziś na wage- w końcu mam kilo na plusie 😅
Z wizyt to mam w tym tyg tylko położna w środę- znowu sie nasłucham wykładu 😉
Trzymam kciuki za wasze wizyty 👍
Miłego dnia 🙂
 
U mnie cudownie wręcz 🤣🤣 córka poszła do przedszkola i już w piątek katar w sobotę doszła gorączka, ja od wczoraj dołączyłam do niej .... A do dopiero początek września
 
A ja właśnie siedzę na zaległej krzywej cukrowej, godzina już za mną teraz jeszcze druga i do domu:) jutro zobaczę małego po ponad miesiącu więc już nie mogę się doczekać ile urósł bo ostatnio miał 517g..:)
 
Cześć dziewczyny 🙂
Jak tam po weekendzie?
U mnie znów leniwie 😅. Mały szaleje coraz bardziej, zapadła w końcu decyzja- dostanie na imię Jaś- niby imię bardzo popularne,ale wśród rodziny,znajomych,ani sąsiadów go nie ma wcale 😉
Wlazłam dziś na wage- w końcu mam kilo na plusie 😅
Z wizyt to mam w tym tyg tylko położna w środę- znowu sie nasłucham wykładu 😉
Trzymam kciuki za wasze wizyty 👍
Miłego dnia 🙂

U nas intensywniej - dużo spotkań ze znajomymi i rodzinne urodziny, więc nawet czasu na typowe "lenistwo" nie było.

Ja w czwartek mam wizytę po 3 tyg. Też jestem ciekawa co tam słychać :) na szczęście powoli ból pachwin przechodzi, mam nadzieję że za dzień czy dwa w ogóle o nim zapomnę.
 
Cześć dziewczyny 🙂
Jak tam po weekendzie?
U mnie znów leniwie 😅. Mały szaleje coraz bardziej, zapadła w końcu decyzja- dostanie na imię Jaś- niby imię bardzo popularne,ale wśród rodziny,znajomych,ani sąsiadów go nie ma wcale 😉
Wlazłam dziś na wage- w końcu mam kilo na plusie 😅
Z wizyt to mam w tym tyg tylko położna w środę- znowu sie nasłucham wykładu 😉
Trzymam kciuki za wasze wizyty 👍
Miłego dnia 🙂
U mnie ostatni tydzień pracowity, nie narzekam na brak energii chociaż powoli wchodzę w trzeci trymestr (wg jednej aplikacji już, a wg drugiej od czwartku😉) Z nowych dolegliwości typowych dla końcówki pojawia mi się zgaga momentami, mały już zajmuje coraz więcej miejsca i też czuję go inaczej.
Jaś bardzo ładne imię😃
A ja właśnie siedzę na zaległej krzywej cukrowej, godzina już za mną teraz jeszcze druga i do domu:) jutro zobaczę małego po ponad miesiącu więc już nie mogę się doczekać ile urósł bo ostatnio miał 517g..:)
Po takim czasie to na pewno urósł porządnie 😁 dobrze, że już jesteś po uziemieniu, trzymam kciuki za wizytę
 
reklama
Witajcie :) u nas troche ze znajomymi a troche na lezeniu minal weekend ale cos mnie ostatnio pobolewa podbrzusze wiec nie chce ryzykowac.. juz nie cala doba zostala, zeby spotkac sie z malym 😍 mam pytanie czy u was pojawily sie juz rozstepy na brzuchu? U mnie sa na razie na piersiach i tak wypatruje kiedy wystrzela :p
 
Do góry