reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
To u mnie tak samo :) tez druga a pierwsze dziecko
U mnie też niestety pierwsza ciąża "nie udała"się..., małego aniołka kocha sie zawsze i nigdy o nim nie zapomina...choc u mnie minęło już prawie 18 lat...ale drugie dziecko wszystko wynagradza 🙂
No właśnie. Moja kruszyna miała 2900, na rok 7,5 ważyła.
Maleństwo 🙂,ja też podobno bylam drobna, moja książeczka zdrowia dziecka mówi że ważyłam 2650g i bylam urodzona o czasie ... Nie wiem czemu moje dzieci takie wielkie 😅 ciuszki od razu na 62 kupowałam bo nie ma sensu mniejszych...😃
A jako że nie mam jeszcze żadnych to pomału zaczynam rozglądać sie na olx za paczkami używanych, coś nowych też na pewno kupie,ale dzieci za szybko rosną i szkoda potem tego wyrzucać...sis obiecała mi wózek 3w1 więc ten wydatek też będzie dużo mniejszy 😉
 
Gratuluję udanych wizyt❤️
Jak sobie radzicie w tą pogodę?
Dzisiaj jakoś wyjątkowo ciężko znosiłam upał, ledwo żyłam od rana, w końcu poratowałam się kawą, chociaż już dawno nie piłam. Pomogło na szczęście.
U mnie krzywa dopiero w przyszłym tygodniu, dobrze, że nie wszystkie tak źle znosicie bo trochę się obawiałam tego badania. Przy chłopakach doktor mi to darował, no ale sporo się pozmieniało od tego czasu😉 Kupiłam pomarańczową, mam nadzieję, że będzie ok
 
reklama
Do góry