reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Pytalam swojej lekarki na polowkowym badaniu kiedy warto zrobie 3D i powiedziala, ze najlepiej poczekac do 8 miesiaca, zeby wyraznie zobaczyc jak.maly wyglada:)
Ja właśnie dostałam do połówkowych dwa zdjęcia, bo na więcej nie dało się uchwycić żadnego dobrego ujęcia :)
A lekarz zrobił je bo stwierdził, ze Mały w uroczej pozycji się znajduje i faktycznie tak było :)
 
reklama
Ja właśnie dostałam do połówkowych dwa zdjęcia, bo na więcej nie dało się uchwycić żadnego dobrego ujęcia :)
A lekarz zrobił je bo stwierdził, ze Mały w uroczej pozycji się znajduje i faktycznie tak było :)
Zwykle zdjecie usg czy mialas 3 D? Super:) ja tez mam pamietkowe zdjecie z usg ale nie 3 D bo twarzy wyraznie na tym etapie nie widac.
 
Ja tam lubię słodkie i glukozy się nie boje 🤣🤣 tylko pamiętam że w pierwszej ciąży to mnie nie chciała z laboratorium wypuścić a nie bardzo mi się chce siedzieć jak mogę choćby zakupy zrobić w tym czasie. zobaczymy jak teraz, w przyszłym tygodniu idę.
To tylko ja tak późno miałam połówkowe ? Nie mam z kim porównać wagi 😝
 
Ja takie mam, ale to z normalnej wizyty, to jakoś 20/21 tc
 

Załączniki

  • IMG-20200721-WA0000.jpeg
    IMG-20200721-WA0000.jpeg
    2,3 MB · Wyświetleń: 100
Też już po wizycie z małym jest ok od środy przybyło mu 84g I obecnie waży 423g ale upał jest koszmarny wróciłam padnięta godzina w aucie naprawdę w taką pogodę wykańcza.
Teraz można myśleć powoli o zakupach bo jeszcze nic nie mam😕
 
reklama
Do góry