reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Hej :)
Jestem po wizycie u położnej-tak jap przypuszczałam była to pogadanka o ciąży,porodzie,opiece nad maleństwem...następna wizyta 9.09...

Imię mam niewybrane...chociaż jakiś czas chodził mi po głowie Sebastian...teraz troche myśle nad Janem...ale nie wiem na czym sie to skończy...na razie nazywamy go Fasolek 😅
 
reklama
Hej :)
Jestem po wizycie u położnej-tak jap przypuszczałam była to pogadanka o ciąży,porodzie,opiece nad maleństwem...następna wizyta 9.09...

Imię mam niewybrane...chociaż jakiś czas chodził mi po głowie Sebastian...teraz troche myśle nad Janem...ale nie wiem na czym sie to skończy...na razie nazywamy go Fasolek 😅
Zapisywalas się do położnej bo to moja pierwsza ciąża I nie wiem jak to ma wyglądać?
 
Ja tam lubię słodkie i glukozy się nie boje 🤣🤣 tylko pamiętam że w pierwszej ciąży to mnie nie chciała z laboratorium wypuścić a nie bardzo mi się chce siedzieć jak mogę choćby zakupy zrobić w tym czasie. zobaczymy jak teraz, w przyszłym tygodniu idę.
To tylko ja tak późno miałam połówkowe ? Nie mam z kim porównać wagi 😝
Ja mam połówkowe dopiero w piątek😒
 
W gruncie rzeczy macie jeszcze sporo czasu do namysłu😉
W ogóle imiona są popularne jakimiś falami, ostatnio właśnie rozmawiałam z sąsiadką, że teraz dać dziecku na imię Ania lub Paweł to będzie bardzo oryginalne w najmłodszym pokoleniu
U nas będzie Agatka maż się kiedyś tak zaśmiał i nam się spodobało.
 
Dziewczyny, temat jak dla mnie z deka obrzydliwy, a nie chce dzwonic narazie do gina.
Dzisiaj pojawił się u mnie pewien śluz. Gesty, ciągnący jak białko jajka, biały/przezroczysty, bez zapachu ani żadnych innych dolegliwości ze strony organizmu. Badania moczu i szyjki miałam na koniec zeszłego tygodnia i wszystko było w porządku.
Teraz, czy taki śluz „się zdarza”? Czy może świadczyć o czymś co się dopiero rozpoczyna niepozornie?
 
Dziewczyny, temat jak dla mnie z deka obrzydliwy, a nie chce dzwonic narazie do gina.
Dzisiaj pojawił się u mnie pewien śluz. Gesty, ciągnący jak białko jajka, biały/przezroczysty, bez zapachu ani żadnych innych dolegliwości ze strony organizmu. Badania moczu i szyjki miałam na koniec zeszłego tygodnia i wszystko było w porządku.
Teraz, czy taki śluz „się zdarza”? Czy może świadczyć o czymś co się dopiero rozpoczyna niepozornie?
No ja mam od początku ciąży taki. Aż nie raz przepraszam za szczegóły jak się podnoszę z kibelka to aż wisi taki glut. Jeśli nie jest podbarwione krwią, nie ma zapachu, nie swędzi to chyba ok. Znaczy u mnie nic złego to oznacza. Nie mam ani nie miaoam żadnej infekcji, szyjkę mam długa i zamknięta.
 
No ja mam od początku ciąży taki. Aż nie raz przepraszam za szczegóły jak się podnoszę z kibelka to aż wisi taki glut. Jeśli nie jest podbarwione krwią, nie ma zapachu, nie swędzi to chyba ok. Znaczy u mnie nic złego to oznacza. Nie mam ani nie miaoam żadnej infekcji, szyjkę mam długa i zamknięta.
No to u mnie podobnie 😂
Na początku ciąży miałam tak raz na jakiś czas. Później przez dłuższy czas cisza, aż do dzisiaj. A naczytałam się dzisiaj o tych odpadających czopach. U mnie tez szyjka długa, zamknięta, infekcji brak.
Czym ta ciąża jeszcze nas zaskoczy :)
 
Hej dziewczyny właśnie siedzę i czekam na następne pobranie krwi. Polecam kupić taką glukozę na badanie. Trochę bardziej słodka niż oranżada pomarańczowa.
 

Załączniki

  • 20200813_081057.jpg
    20200813_081057.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 86
reklama
Hej 🙂
Właśnie wróciłam z krzywej cukrowej i nie było tak źle jak to pamiętałam z poprzednich ciąż, a glukozę miałam tą najzwyklejszą bezsmakową 😉
Zapisywalas się do położnej bo to moja pierwsza ciąża I nie wiem jak to ma wyglądać?
Zapisałam,bo gin mi kazał, że teraz niby tak trzeba, w poprzednich ciążach czegoś takiego nie było trzeba zaliczać...
 
Do góry