reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Jak żyjecie w tych upałach ? Bo ja ledwo, tylko się cieszę że to teraz bo jakbym końcówkę ciąży miała teraz mieć to chyba ręka bym nie ruszyła
 
reklama
Jak żyjecie w tych upałach ? Bo ja ledwo, tylko się cieszę że to teraz bo jakbym końcówkę ciąży miała teraz mieć to chyba ręka bym nie ruszyła
Myślałam że będzie gorzej. Jedyne co to większość czasu mam z sobą mała butelkę wody i staram się robić postoje w cieniu.

Ale i tak w takie upały po 32-37 stopni chętnie leżałabym cały dzień w basenie :d
 
Jest mocno gorąco, wychodzę z domu tylko z rana i wieczorem, resztę dnia spędzam w miare chłodnym domu więc nie ma najgorzej.Ale nie wyobrażam sobie teraz być na końcówce ciąży....
 
Miłego dnia dziewczęta!
Też głównie spędzam czas w domu bo ciężko jest jak na dworze taki skwar ale jutro czeka mnie wizyta u lekarza a nie wyobrażam sobie podróży w taki upalny dzień.
 
Ehh, ja jutro od rana krzywa cukrowa-3 pomiary 🙄. Ktoś miał ostatnio? Czego się spodziewać? A może jakoś się przygotować hihi, żeby przeżyć 😜😉?
 
Czesc dziewczyny :) nie wiem czy ktoras mnie jeszcze pamieta. Zbieram sie zawsze zeby sie odezwac i wracam mam nadzieje ze juz do samiuskiego porodu :D my dzis aktualnie 20+6 wg OM wedlug usg maly jest starszy o tydzien. W 19+4 bylam na polowkowym. Bedzie na stowe chlopiec i zdrowy. Jedynie wyszla nam powiekszona miedniczka nerkowa ktora mamy kontrolowac. Jak bedzie za bardzo rosnac to wtedy beda dalej interweniowac ;) staram sie myslec ze nic zlego sie nie stanie ale wiadomo roznie bywa. Maly wtedy wazyl 370 gram <3 czy sa tutaj przyszle grudniowe mamy z Krakowa lub okolic? Myslalyscie juz o szkole rodzenia lub o szpitalu gdzie bedziecie chcialy rodzic?
 
reklama
Ja mam jutro prenatalne na 16tą, 90km od domu...mam nadzieję że sie nie ugotuje jak jajko na twardo 😆
Ehh, ja jutro od rana krzywa cukrowa-3 pomiary 🙄. Ktoś miał ostatnio? Czego się spodziewać? A może jakoś się przygotować hihi, żeby przeżyć 😜😉?
Trzymam kciuki za jutrzejsze badania 🙂 na pewno będzie ok
Najgorsza w krzywej jest pierwsza godzina po wypiciu glukozy aby nie zwrócić bo niestety badanie jest nieważne I trzeba powtórzyć
 
Do góry