reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Czesc dziewczyny :) nie wiem czy ktoras mnie jeszcze pamieta. Zbieram sie zawsze zeby sie odezwac i wracam mam nadzieje ze juz do samiuskiego porodu :D my dzis aktualnie 20+6 wg OM wedlug usg maly jest starszy o tydzien. W 19+4 bylam na polowkowym. Bedzie na stowe chlopiec i zdrowy. Jedynie wyszla nam powiekszona miedniczka nerkowa ktora mamy kontrolowac. Jak bedzie za bardzo rosnac to wtedy beda dalej interweniowac ;) staram sie myslec ze nic zlego sie nie stanie ale wiadomo roznie bywa. Maly wtedy wazyl 370 gram <3 czy sa tutaj przyszle grudniowe mamy z Krakowa lub okolic? Myslalyscie juz o szkole rodzenia lub o szpitalu gdzie bedziecie chcialy rodzic?
Oczywiście że pamiętam 😄 mój mały też jest tydzień starszy wg usg choć był mniejszy na połówkowych Na pewno wszystko będzie ok
 
reklama
Czesc dziewczyny :) nie wiem czy ktoras mnie jeszcze pamieta. Zbieram sie zawsze zeby sie odezwac i wracam mam nadzieje ze juz do samiuskiego porodu :D my dzis aktualnie 20+6 wg OM wedlug usg maly jest starszy o tydzien. W 19+4 bylam na polowkowym. Bedzie na stowe chlopiec i zdrowy. Jedynie wyszla nam powiekszona miedniczka nerkowa ktora mamy kontrolowac. Jak bedzie za bardzo rosnac to wtedy beda dalej interweniowac ;) staram sie myslec ze nic zlego sie nie stanie ale wiadomo roznie bywa. Maly wtedy wazyl 370 gram <3 czy sa tutaj przyszle grudniowe mamy z Krakowa lub okolic? Myslalyscie juz o szkole rodzenia lub o szpitalu gdzie bedziecie chcialy rodzic?
Szpital już wiem jaki, jest przy nim szkoła rodzenia ale nie umiem się dodzwonić :(
 
Nie nastawiaj się :) ja naczytałam się jak straszne jest to badanie a nic się nie działo :) nawet glukoza cytrynowa była smaczna :d
Jestem po krzywej. Masz rację, też wybrałem glukoze cytrynowa i stwierdzilam, że dość dobra, bo byłam głodna i spragniona 😉, więc troche cukru się przydało. Mam nadzieję, że wyniki będą prawidłowe, z palca wyszło 85, więc ok, zobaczymy co z resztą. Miłego dnia 🌞
 
reklama
Jestem po krzywej. Masz rację, też wybrałem glukoze cytrynowa i stwierdzilam, że dość dobra, bo byłam głodna i spragniona 😉, więc troche cukru się przydało. Mam nadzieję, że wyniki będą prawidłowe, z palca wyszło 85, więc ok, zobaczymy co z resztą. Miłego dnia 🌞
U mnie te cukry dziwnie wychodzą. Z palca w dniu krzywej miałam 86, a z krwii 94.
Nie wiem w co wierzyć 🤷
 
Do góry