reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Ale ja nie napisałam nic o aborcji a o tym że takim badaniem ratujesz swoje życie i dziecka jeśli po urodzeniu potrzebna by była szybka pomoc. To że 3 poprzednie ciąże były ok nie znaczy że 4 będzie taka sama.
Wklejam tekst który warto przeczytać a całość znajduje się tutaj Link do: Trzecie badanie prenatalne. Badanie prenatalne 28 - 32 tydzień ciąży
Dzięki za informację nic nie wiedziałam o takich badaniach na kolejnej wizycie porozmawiam z lekarzem
 
reklama
Po długiej nieobecności na forum wracam po to by się z Wami pożegnać.
NIE CZYTAJ TEGO DALEJ JEŚLI JESTEŚ WRAŻLIWA.

Dlugo biłam się z myślami czy tu jeszcze wrócę by napisać to co się wydarzylo. Jednak zżyłam się z Wami przez te kilka tygodni a ten wpis dodaje chyba jako moja osobista spowiedź.
25 grudnia 2020 Boże Narodzenie to termin porodu mojego dziecka z przedostatniego usg. 7 lipca czekając na wykonanie amniopunkcji podczas USG usłyszałam dlugie milczenie. Szczęśliwy ten kto nie widział tych oczu w strachu że to co za chwilę wypowie będzie oznaczać rozpacz. Brak akcji serca/
Trzy tygodnie miałam nadzieję że mimo wykrytej wady rozwojowej wszystko jednak będzie dobrze. To co teraz czuję jest nie do opisania słowami i nie chce już się żalić szczególnie Wam przyszłym mamom. Wiem że tak miało się stać i że nasz maluszek jest już w niebie i czeka na Nas.
W czwartek o godzinie 19 widziałam się z moim dzieckiem pierwszy i ostatni raz tu na ziemi.
Pozostała tęsknota, cisza i tysiące łez

Doceniacie dar jaki dostaliście od Boga - zdrowe dzieci.
Bardzo mi przykro. Przytulam mocno, bądź silna, kiedyś znów się spotkacie.
 
Po długiej nieobecności na forum wracam po to by się z Wami pożegnać.
NIE CZYTAJ TEGO DALEJ JEŚLI JESTEŚ WRAŻLIWA.

Dlugo biłam się z myślami czy tu jeszcze wrócę by napisać to co się wydarzylo. Jednak zżyłam się z Wami przez te kilka tygodni a ten wpis dodaje chyba jako moja osobista spowiedź.
25 grudnia 2020 Boże Narodzenie to termin porodu mojego dziecka z przedostatniego usg. 7 lipca czekając na wykonanie amniopunkcji podczas USG usłyszałam dlugie milczenie. Szczęśliwy ten kto nie widział tych oczu w strachu że to co za chwilę wypowie będzie oznaczać rozpacz. Brak akcji serca/
Trzy tygodnie miałam nadzieję że mimo wykrytej wady rozwojowej wszystko jednak będzie dobrze. To co teraz czuję jest nie do opisania słowami i nie chce już się żalić szczególnie Wam przyszłym mamom. Wiem że tak miało się stać i że nasz maluszek jest już w niebie i czeka na Nas.
W czwartek o godzinie 19 widziałam się z moim dzieckiem pierwszy i ostatni raz tu na ziemi.
Pozostała tęsknota, cisza i tysiące łez

Doceniacie dar jaki dostaliście od Boga - zdrowe dzieci.
Bardzo współczuję! Ja mam za sobą dwie straty... Znam ten ból... :( 3maj się cieplutko i najważniejsze trzeba przeżyć żałobę po swojemu..potem jakoś się życie układa.. 3mam kciuki !
 
Ostatnio wpadliśmy w wir urządzania i remontów, chyba mój m też ma fazę wicia gniazda 😆
Po kolejnej wyprawie do sklepów i chodzeniu/ staniu pół dnia bardzo waliło mi serce wieczorem, rano znowu kiepsko się czułam zmierzyłam ciśnienie i miałam bardzo niskie - 106 na 62! Poczytałam trochę i może tak być w ciąży, najczęściej z braku odpowiedniego nawodnienia, upałów itd. Także nawadniam się intensywnie, faktycznie musimy o tym pamiętać.
Dziewczyny mam pytanie, powtarzacie badania na toksoplazmozę?
Na ostatniej wizycie dostałam skierowanie na ponowne badanie na toksoplazmozę, też się zdziwiłam.
A macie już może wypatrzone jakieś wózki ? Coś polecacie?
Ostateczną decyzję podejmę jak już dotrzemy do sklepu i pooglądam na żywo, ale na razie podoba mi się mutsy icon, xlander xmove i britax romer smile 3. Niestety, na razie opieram się tylko na opisach z internetu.

Co do badań to na pewno będę robić wszystko co gin uzna za ważne, ja z tych co wolą wiedzieć i się przygotować. Pod koniec lipca przede mną połówkowe.
Gratuluję wszystkim udanych wizyt i trzymam kciuki za kolejne wizytujące 🙂
 
reklama
Cześć :)
I znowu chłodny dzień...

Nie przechodziłam nigdy-tak pokazało badanie,ale nie bede go powtarzać :)
Jesli nie przechodzilas to lekarz powinien cie w 3 trym wyslac. Tobie to nie zaszkodzi a dziecku moze zrujnować życie ja przechorowalam miesiac przed zajsciem w ciążę i będę miala jeszcze badana toxo 2 razy w tej ciąży czy wszystko jest ok a jak wyniki będą kiepskie to wtedy antybiotyki. Poczytaj o toxo w necie jak groźne jest dla dzidziusia to moze zmienisz zdanie.
 
Do góry