reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Z jednej strony nie wyobrażam sobie zygac ciągle i złe się czuć a z drugiej strony chciałabym się dowiedzieć jak to jest [emoji1787][emoji1787] akurat to powiedzenie się zgadza że kobietom nigdy nie dogodzisz.
Cieszę się, że nie jestem jedyna, która tak ma [emoji6] samo to mnie sprawia, że czuję się lepiej [emoji1787]
 
reklama
Ja tez mam takie slabe objawy, cos tam ledwo czuje w piersiach, lekko mnie mdli i taka bardziej zmeczona i ospala chodze, ale ogolnie ok, wiec tez tak sie zastanawiam czy nie powinnam miec wiecej objawow 🤔😂
 
Ja tez mam takie slabe objawy, cos tam ledwo czuje w piersiach, lekko mnie mdli i taka bardziej zmeczona i ospala chodze, ale ogolnie ok, wiec tez tak sie zastanawiam czy nie powinnam miec wiecej objawow [emoji848][emoji23]
Teraz narzekamy na brak objawów a jak nas dopadną to będziemy zrzędzić [emoji1787][emoji1787]
 
Ja właśnie wróciłam z drugiej bety po 15 muszę jechać po wyniki. Boję się !!

No i ciągle mam wrażenie jakbym okresu zaraz miała dostać [emoji2356]
Wynik napewno będzie zadawalajcy zobaczysz. Ja w to wierze [emoji7][emoji7]

Do tego się przyzwyczaj bo to nie odpuszcza choć ja czuję już mniejsze te wrażenie. Ale początki byly okropne. Wrażenie takie że zaraz mi chlupnie między nogami[emoji1787][emoji1787]
 
Ciesz sie! :D
Ja np zjadlam dzisiaj tylko kanapkę z maslem.. Jak ma mnie rzygać to chociaz bez ostrości [emoji23][emoji23]
[emoji23][emoji23] Ja to od wczoraj mam ochotę na racuchy z jabłkami i je jem od wczoraj. Nic innego by mogło dla mnie nie instniec. Ale wczoraj zupę pieczarkowa zrobiłam i wyszła pyszna więc też jej dzisiaj nie odpuszczę bo jeszcze mi zostala[emoji1787]
 
reklama
Tak samo chcialam... [emoji23] To teraz mam... Tylko mężowi sie dostaje bo mu ciagle mowie 'to Ty mi to zrobiłeś' [emoji23]
Ja cały czas mężowi marudzę, że jakbym miała wszystkie możliwe oznaki to czylabym się spokojniejsza. A pewnie wtedy bym narzekała, że tak źle się czuję [emoji85]
 
Do góry