reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Wiecie co wiele dziewczyn pisze że ma uczucie na początku ciąży jakby miało dostać okres . Ja tak nie mam jest ktoś jescze kto czegoś takiego nie ma ? Pytam bo tak jak mówiłam jestem po cp i się doszukuje bo mam ogromny strach przed powtórka .
 
Wiecie co wiele dziewczyn pisze że ma uczucie na początku ciąży jakby miało dostać okres . Ja tak nie mam jest ktoś jescze kto czegoś takiego nie ma ? Pytam bo tak jak mówiłam jestem po cp i się doszukuje bo mam ogromny strach przed powtórka .
Moja siostra miała ciąże poza maciczna z tym że dowiedziała się dopiero w 12tc na badaniach prenetarnych. Jedno dziecko prawidłowo w macicy drugie poza macica. Miały być bliźniaki.
Nic ja nie bolało. Wyszło tak naprawdę przez przypadek że jest druga ciąża ale poza macica.

Nie doszukuj się. Trzeba wierzyć że teraz będzie wszystko w porządku. Zadręczanie ci nic nie da a fasolka potrzebuje spokojnej i szczęśliwej mamy
 
Ja też czekam dzisiaj na betę, żeby zobaczyć czy rośnie. Dziewczyny będzie dobrze, wierzę w to! 😊 ja też miałam silne uczucie, że zaraz zacznie się okres ale teraz już coraz mniej. Przeszło na ciągnięcie w dole brzucha aż do pachwin, takie rozciąganie.
 
Moja siostra miała ciąże poza maciczna z tym że dowiedziała się dopiero w 12tc na badaniach prenetarnych. Jedno dziecko prawidłowo w macicy drugie poza macica. Miały być bliźniaki.
Nic ja nie bolało. Wyszło tak naprawdę przez przypadek że jest druga ciąża ale poza macica.

Nie doszukuj się. Trzeba wierzyć że teraz będzie wszystko w porządku. Zadręczanie ci nic nie da a fasolka potrzebuje spokojnej i szczęśliwej mamy
O matko straszne . A gdzie miała ulokowaną ? W jajowodzie ? Bardzo długo 12 tydzien .
 
Wiecie co wiele dziewczyn pisze że ma uczucie na początku ciąży jakby miało dostać okres . Ja tak nie mam jest ktoś jescze kto czegoś takiego nie ma ? Pytam bo tak jak mówiłam jestem po cp i się doszukuje bo mam ogromny strach przed powtórka .
Ja raczej nie, normalnie przed okresem jestem wredna baba, a teraz wrecz na odwrot, w ogole zawsze w ciazy mnie jakis taki spokoj ogarnia, tzn mam swoje obawy itd ale jakas taka mniej nerwowa jestem. Poza tym to troche mnie pobolewa brzuch jak przy okresie, ale slabiej, ale nie czuje sie jakbym miala dostac okres, w sensie tak fizycznie, to raczej sa obawy zeby nie przyszedl.
 
reklama
Wiecie co wiele dziewczyn pisze że ma uczucie na początku ciąży jakby miało dostać okres . Ja tak nie mam jest ktoś jescze kto czegoś takiego nie ma ? Pytam bo tak jak mówiłam jestem po cp i się doszukuje bo mam ogromny strach przed powtórka .
Kochana też przeszłam ciążę pozamaciczną i to po in vitro , przy następnym podejściu miałam bardzo podobne objawy jak przy cp, ale to już mi wyobraźnia platała figle [emoji4] no i teraz w tej ciąży też bardzo się bałam, wręcz poplakałam się przy gin ...
Trzymam kciuki za wysoką betę i staraj się te złe myśli odrzucić jak najdalej [emoji173]
 
Do góry