reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Dzis co od rana mam mdlosci, totalnie odzucilo mnie od slodkiego i mam ogromna ochote na makrele i swiezy chlebek z maselkiem...pokroic bym sie za to dała 😂 szkoda tylko ze u mnie kupic gdzies makrele to zadkosc. Zobaczylam dzis na youtube jak babka je makrele z nutella i bita smietana i tak sobie pomyslalam kurde to musi byc naprawde dobre polaczenie 🤣🤣🤣
 
reklama
Ja właśnie mam nerwicę więc będę wam tak tutaj czasem wpadala w panikę za co z góry przepraszam 😂
Piernik mam nadzieję że wszystko jest ok . Ty dzisiaj wizyta prawda ? Dobrze pamiętam?
Nerwica nasza "przyjaciolka" w ciazy najbardziej "potrzebna". Tak wizyta o 11.15 i juz tu wychodze z siebie 🤣🤣🤣 od 6 nie spie. Wczoraj zasnac nie moglam. Denerwuje sie bo sie niecierpliwie no paranoja 😅😅😅
 
Nerwica nasza "przyjaciolka" w ciazy najbardziej "potrzebna". Tak wizyta o 11.15 i juz tu wychodze z siebie 🤣🤣🤣 od 6 nie spie. Wczoraj zasnac nie moglam. Denerwuje sie bo sie niecierpliwie no paranoja 😅😅😅
Oj tak ! Jak ja znam to uczucie, wiedząc że dzisiaj idę na bete tylko się budziłem co 10 minut patrząc na zegarek czy już mogę iść 😂
 
No proszę, a myślałam, że kolejne to już z górki ;) to będziemy się tutaj wzajemnie uspokajać. Ja zaraz jadę na badania krwi, mam nadzieję, że nie zwymiotuję na pielęgniarkę po tych 12 h bez jedzenia xD
Ja też dzisiaj robiłam badania Bałam się jak to będzie w związku z wirusem ale czułam się raczej spokojnie. A w ogóle to zapłaciłam 800zl i byłam w szoku 🙄
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja się przyznam, ze mialam wczoraj wieczorem mega kryzys. 😔Ciągle sie źle czuje i nic nie mogę zrobić bo przejście kanapa-kuchnia to juz jestem cala zlana potem. Nie sadzilam, że to będzie az takie ciężkie. Nie wiem jak to bedzie przez najblizszy miesiąc bo ja juz wysiadam z tymi mdłościami od rana do wieczora.. 😔
 
Do góry