reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Tak, pisałam- neurolog mnie wysylala do psychiatry, bo podejrzewala początki nerwicy, ale nie poszlam koniec końców i żałuję bo sie to tylko nasila. Mam ataki paniki podczas jazdy samochodem po autostradzie i podczas chodzenia po dużych powierzchniach (to tak w skrocie). Czuje sie jak bym zaraz miala zemdlec lub stracić grunt pod nogami, a w samochodzie oblewa mnie zimny pot i musze zjeżdżać wtedy najblizszym zjazdem na drogi poboczne... Na szczescie teraz nie wykonuje ani jednej ani drugiej czynności, ale ostatnio pojawil mi sie lęk przy zasypianiu - kolatanie serca, zimno i uczucie ze mi sie klatka piersiowa zapada zaraz przy pierwszej fazie zasypiania. Jak te objawy się mocno nasila to będę musiala się umówić na konsultację, o którą teraz podobno mega trudno.
Sa tez konsultacje online. Ja na taka sie zapisalam do psychoterapeuty. Za mna 2 konsultacje i bardzo polecam 😊 leczylam sie u psychologow i psychiatrow na nfz jak jeszcze w pl mieszkalam ale nie ma porownania do tego co teraz. Uwierz mi lepiej zaczac dzialac juz niz to zostawic 😁 mowi to doswiadczona posiadaczka nerwicy lękowej i wyleczonej depresji. Zostawiony problem bedzie sie poglebial 😊
 
reklama
@Ragda wow super wiesci 😍😍😍

Dziewczyny ja w czwartek mam wizyte bedzie to wedlug OM 5+3 co moge tam zobaczy? 😆 pewnie serduszko to za wczesnie 🤣
Czesc. No ja bylam 5+4 i byl pecherzyk 11x8x12 i calkiem zoltym nie bylo jeszcze zarodka wiec ciekawa jestem jaki jest Twoj. Zycze bardzo dobre wizyty. Trzymam kciuki :)
 
Hej dziewczyny, mam nadzieję, że jeszcze mogę się podłączyć :) u mnie 8. tydzień pierwszej ciąży :D w zeszłym tygodniu byla pierwsza wizyta u gina i na razie wszystko w porządku. Oczywiście obawy są, ale widzę, że to typowe dla pierwszych ciąż, co mnie trochę uspokoiło :)
 
Hej dziewczyny, mam nadzieję, że jeszcze mogę się podłączyć :) u mnie 8. tydzień pierwszej ciąży :D w zeszłym tygodniu byla pierwsza wizyta u gina i na razie wszystko w porządku. Oczywiście obawy są, ale widzę, że to typowe dla pierwszych ciąż, co mnie trochę uspokoiło :)
Witaj 😊
Obawy sa chyba przy wszystkich ciazach 😉 U mnie to jest trzecia i teraz mam najwieksze obawy, tylko moze troche inne niz przy pierwszej, bo wtedy bardziej sie martwilam tym, jak to wszystko bedzie, jak sobie poradzimy, zwlaszcza de ciaza byla dla nás zaskoczeniem, a teraz martwie sie czy z maluszkiem bedzie wszystko ok 😉
 
Witaj 😊
Obawy sa chyba przy wszystkich ciazach 😉 U mnie to jest trzecia i teraz mam najwieksze obawy, tylko moze troche inne niz przy pierwszej, bo wtedy bardziej sie martwilam tym, jak to wszystko bedzie, jak sobie poradzimy, zwlaszcza de ciaza byla dla nás zaskoczeniem, a teraz martwie sie czy z maluszkiem bedzie wszystko ok 😉

O tak! Zgoda w pełnej rozciągłości. Też moja 3 ciąża a strach taki sam a może nawet większy.
 
O tak! Zgoda w pełnej rozciągłości. Też moja 3 ciąża a strach taki sam a może nawet większy.
No proszę, a myślałam, że kolejne to już z górki ;) to będziemy się tutaj wzajemnie uspokajać. Ja zaraz jadę na badania krwi, mam nadzieję, że nie zwymiotuję na pielęgniarkę po tych 12 h bez jedzenia xD
 
Hej dziewczynyja dzisiaj jadę sprawdzić przyrost bety i resztę podstawowych badań. Strasznie się boję bo jakby przestały mnie boleć piersi :( boję się że to początek końca.
 
Hej dziewczynyja dzisiaj jadę sprawdzić przyrost bety i resztę podstawowych badań. Strasznie się boję bo jakby przestały mnie boleć piersi :( boję się że to początek końca.
Przestan! Mnie tez raz bola a raz przestaja na kilka dni 😊 to jest normalne! Choc wiem ze stresujace 😘 jestem jedna z wiekszych panikar wiec cie rozumiem ale piersi nie sa wyznacznikiem tego co sie dzieje. Tez schizowalam ze mnie przestaly bolec poszlam na bete a przyrost byl piekny 😉
 
reklama
Przestan! Mnie tez raz bola a raz przestaja na kilka dni 😊 to jest normalne! Choc wiem ze stresujace 😘 jestem jedna z wiekszych panikar wiec cie rozumiem ale piersi nie sa wyznacznikiem tego co sie dzieje. Tez schizowalam ze mnie przestaly bolec poszlam na bete a przyrost byl piekny 😉
Ja właśnie mam nerwicę więc będę wam tak tutaj czasem wpadala w panikę za co z góry przepraszam 😂
Piernik mam nadzieję że wszystko jest ok . Ty dzisiaj wizyta prawda ? Dobrze pamiętam?
 
Do góry