reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Ja w ciąży dwa lata temu to od połowy spałam na siedząco tak mi było duszno , u mnie to było spowodowane tym ze córka bardzo długo była głowa do góry i cisnęła mi na przepone🤪
Co noc po kilka razy zrywałam się z łóżka z tekstem” o Boże dusze się”... na początku mąż tez się zrywał przerażony, ale z biegiem czasu już go to nie ruszalo😂obracał się na drugi bok żeby mnie nie słuchać hehehehehe
O matko ja od razu mam schizy jak mi duszno ze zaraz umre 😂😂😂 i od razu panika itp.

W ogole pytanie takie ginekolog raczej nie bedzie wiedzial i nie przepisze albo nie powie chociaz co na uspokojenie w ciazy mozna brac? Boje sie do jakiegos innego lekarza isc po leki bo nie kazdy sie zna co w ciazy mozna...juz mi lekarka kiedys chciala wypisac cos na gardlo zabronione w ciazy...
 
O matko ja od razu mam schizy jak mi duszno ze zaraz umre 😂😂😂 i od razu panika itp.

W ogole pytanie takie ginekolog raczej nie bedzie wiedzial i nie przepisze albo nie powie chociaz co na uspokojenie w ciazy mozna brac? Boje sie do jakiegos innego lekarza isc po leki bo nie kazdy sie zna co w ciazy mozna...juz mi lekarka kiedys chciala wypisac cos na gardlo zabronione w ciazy...
Podobno w ciąży można jakiś syrop uspokajający na bazie melisy , mój ginekolog mówił ze dają to pacjentkom na patologii jak nie mogą spać. Ale noe wiem jak się nazywa i czy jest dostępny tak ogólnie , a co dopiero w Austrii 😉
 
Od kilku dni mam tak zatkane zatoki, ciezko mi sie oddycha strasznie, usnac tez ciezko, glowe jak daje wyzej, otwieram okno nie pomaga...do tego jakby powietrze bylo jakies takie mega suche. Nie mam zadnego kataru a jednak mam wrazenie ze te zatoki są zatkane i czuje az taki ucisk w nich [emoji3062][emoji3062][emoji3062] ktoras tez mowila chyba ze ma podobne uczucie
Zatkany nos mi też towarzyszy. Pamiętam że w pirwszej ciąży też miałam z tym problem. Ja używam irigasin do.plukanai nosa i sól morska. I nawilżacz powietrza na noc koniecznie włączam.
 
reklama
Do góry