reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Mój mąż uwielbia gofry i dlatego zakupiłam gofrownice i często mu robię więc przy okazji i ja korzystam 😉
Ale smaka robicie 😍 ja mam gofrownice ale spakowana w piwnicy bo jak przyjechalismy tu na kilka msc mieszkac do tesciowek to spakowalismy swoje garczki itp do pownicy w pudła no są nowiutke a tesciowa nie umie szanowac rzeczy...i gofrownica tez tam biedna lezy i tęskni 😂 chyba poprosze chłopa zebu poszedł ją odszukac choc juz raz prosilam i mi zaproponowal ze moze jednak pojdziemy i gofra sobie kupie 🤣🤣🤣 ale to nie to samo
 
Ja w skarbonki nie umiem niestety, bo wyciagam 😂😂😂
Ja mam fajną opcję w banku, ustalam cel i datę, po czym tworzy mi się takie małe konto z tym "celem" i z automatu przelewa się na nie np. 5 zł po każdej transakcji albo 10% każdej - zależnie od tego co ustawię + jakaś stała kwota na miesiąc :) Dużych braków na koncie nie ma, a jednak powoli zbiera się na ten wymarzony cel.

No i pospane :) pies mnie obudził ma siku i już sie tak rozbudzilam, ze nie usne 😖

To samo! Mój pies dzisiaj kręcił się po domu od 4:30, mąż z nim poszedł o 5:30, ale ja i tak już nie spałam... a potrafi pospać do 9 nawet, nie wiem co dzisiaj mu się stało.

Ja tak mialam wczoraj pod prysznicem az wolalam męża. Bo nie moglam sie umyc ze śmiechu :D taki twardy brzuch z jednej strony i kopniaki :D ale on jeszcze nie czuł nic przez brzuch :(
Poki co nie mam jeszcze tak codziennie :)

Mega Wam zazdroszczę! Też bym już chciała coś poczuć :)

Od kilku dni mam tak zatkane zatoki, ciezko mi sie oddycha strasznie, usnac tez ciezko, glowe jak daje wyzej, otwieram okno nie pomaga...do tego jakby powietrze bylo jakies takie mega suche. Nie mam zadnego kataru a jednak mam wrazenie ze te zatoki są zatkane i czuje az taki ucisk w nich 🥵🥵🥵 ktoras tez mowila chyba ze ma podobne uczucie

A może to jednak alergia? Mi się w ciąży właśnie jakieś reakcje alergiczne zrobiły... Dzisiaj się obudziłam - nos zatkany, oczy pieką... Na szczęście lekarz pozwolił mi brać leki bez recepty to mnie ratują, ale staram się i tak brać je rzadko...

W ogóle martwi mnie moja waga. Kolejny tydzień, zaczęłam drugi trymestr a waga ciagle w dole i jeszcze ciut spadła...
w piątek wizyta będę dopytywać.
Dziewczyny ile przytyłyacie od początku ciąży?Ja przed ważyłam 47 Teraz jestem w 14+5 i ważę 50.

Ja wciąż jestem 1,5 kg na minusie od czasu sprzed ciąży...
 
Ale smaka robicie 😍 ja mam gofrownice ale spakowana w piwnicy bo jak przyjechalismy tu na kilka msc mieszkac do tesciowek to spakowalismy swoje garczki itp do pownicy w pudła no są nowiutke a tesciowa nie umie szanowac rzeczy...i gofrownica tez tam biedna lezy i tęskni 😂 chyba poprosze chłopa zebu poszedł ją odszukac choc juz raz prosilam i mi zaproponowal ze moze jednak pojdziemy i gofra sobie kupie 🤣🤣🤣 ale to nie to samo
Domowe są o wiele lepsze a jeszcze teraz jak są świeże sezonowe owoce to już w ogóle wypas 😁
 
reklama
Ojeju nic😲😲jak to możliwe😊 no to u mnie Już 3kg😊😊
U mnie -3,3 jakoś.
Także nic w przyrodzie nie ginie 😆

Za to jestem po rozmowie z endokrynologiem, mam zmniejszoną trochę dawkę euthyroxu (wreszcie codziennie taka sama!), jego tez o wagę pytałam to mówił, żeby się nie martwić bo to się często zdarza przy regulowaniu tarczycy ;)
No w piątek jeszcze dopytam prowadzącej ciążę ;)
 
Do góry