reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Od kilku dni mam tak zatkane zatoki, ciezko mi sie oddycha strasznie, usnac tez ciezko, glowe jak daje wyzej, otwieram okno nie pomaga...do tego jakby powietrze bylo jakies takie mega suche. Nie mam zadnego kataru a jednak mam wrazenie ze te zatoki są zatkane i czuje az taki ucisk w nich 🥵🥵🥵 ktoras tez mowila chyba ze ma podobne uczucie
Ja miałam problem z zatokami przez alergię, spróbuj zrobić irygację solą fizjologiczną, co prawda na początku miałam uczucie, że nos jest jeszcze bardziej zatkany ale po kilku dniach przyszła ulga 😊
 
No apetytu nie mam ale staram się jeść normalnie, jak podliczyłam to nie mam żadnego deficytu.
mdlosci brak, wymiotów brak, brak dużej aktywności fizycznej... a waga ponad 3 kilo na minusie. I znów trochę spadła.

No to faktycznie lepiej skonsultować. Też myślę, że tak od razu ta waga nie skoczy, pewnie koło 20tc nadrobimy :) Najważniejsze, żeby z fasolkami wszystko było ok i zdrowo rosły, ja tam się ni3e obrażę, jak za dużo nie przytyję 😂
 
Jestem dziewczyny po usg. Czekam teraz do genetyka i na pobranie krwi.
Lekarz mnie podusił niemiłosiernie (eh ten mój tłuszczyk) ale badanie trwalo ok. 10 minut. Nie widziałam monitora, nie robił zdjęć. Powiedział tylko, że na chwilę obecną nie ma sie do czego przyczepić.
Ryzyko T21 podstawowe z racji wieku 1:73 (tak jak mi wyszło na stronie fmf), skorygowane po usg do 1:540.
Teraz jeszcze pappa...

Dzisius ma 63,1 mm, NT 2,0 mm, kość nosowa obecna, serducho 164 u/min.
Mi ryzyko z racji wieku wyszło po korekcie 1:414 i juz mi powiedzieli, ze na spotkanie z genetykiem na pewno będą mnie umawiać. I już tez sugerowali amniopunkcję. Usg wyszło bardzo dobrze, pomiary ok ,..kość nosowa, przezierność karkowa itp/itd.
Mam czekać na wyniki z testu Pappa 2 tyg....
 
No to faktycznie lepiej skonsultować. Też myślę, że tak od razu ta waga nie skoczy, pewnie koło 20tc nadrobimy :) Najważniejsze, żeby z fasolkami wszystko było ok i zdrowo rosły, ja tam się ni3e obrażę, jak za dużo nie przytyję 😂
Nie no, wiadomo, że ja też :D
Ale gdyby ta waga się na razie zatrzymała czy coś a ona dalej w dół. No dopytam w piątek ale pocieszam się, że ja mam zapasy to z głodu nikt nie padnie😆😆😆
 
Lidl ma zdecydowanie zawyżoną rozmiarówkę.



W sobotę śniło mi sie ze urodziłam jakos w połowie ciąży synka🙈 i był ze mną w domu, ale musiałam kupować mm, bo nie miałam pokarmu, bo tak wcześnie sie urodził 😥😥 chyba przez to, ze akurat w ten dzien ogladalam mm na półkach.

A dzisiaj śniło mi się, ze kupowałam pampersy w biedronce, które kosztowały 19,99 ale pani nie mogła ich normalnie wbić na kasę i pokazywało ciągle 481zl 😆😆
Kocham te nasze ciążowe sny 😂❤️ mi się śnił poród, urodziłam już dużą dziewczynkę taką paro letnia.... Kochałam ją wiadomo ale ciągle było mi w głębi serca przykro bo chciałam dzidziusia małego chociaż na chwilę a miałam już duże dziecko 😂😂

Co do legginsów z Lidla to xs na mnie jest ok :) materiał też mi się podoba. Pas faktycznie jest wysoko ale ja już się przyzwyczaiłam do takich spodni ciążowych i mi to nie przeszkadza a jak mam dzień, że mnie to drażni to wywijam. Nosze je tylko jak jest chłodno jak jest ciepło to wskakuje w sukienki. No i powiem szczerze, że wolę taki wysoki pas niż taki, który się kończy w połowie brzucha bo tamte mi się odciskają niestety a też niby ciążowe (zamawiałam je z allegro).

Ile masz wzrostu? Pytam ponieważ ktoś pisał że rozmiarówka jest zawyzona, ja mam 158 i dużo ubrań na mnie wisi ehh :(
 
Dzień dobry dziewczyny 😊 trzymam kciuki za wizytujące dzisiaj 👍 ja na śniadanie dzisiaj wcinam gofry z truskawkami 😊 a na obiadek zrobię mężowi golonke bo już prosi o nią jakiś czas ale mnie po takich ciężkich rzeczach bardzo mdli więc dla mnie będzie gotowany kalafior 😉
Miłego dnia życzę chociaż pogoda rzeczywiście paskudna
Uwielbiam gofry mniam,kupuje sobie już z rok gofrownice i kupić nie mige🙄🙄
 
reklama
Do góry