reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Podobno w ciąży można jakiś syrop uspokajający na bazie melisy , mój ginekolog mówił ze dają to pacjentkom na patologii jak nie mogą spać. Ale noe wiem jak się nazywa i czy jest dostępny tak ogólnie , a co dopiero w Austrii 😉
Kurcze a myslisz ze jak zapytam ginekologa na wizycie co bym mogla na uspokojenie brac to by cos doradzil czy by stwierdzil ze on sie nie zna czy cos...
 
Zatkany nos mi też towarzyszy. Pamiętam że w pirwszej ciąży też miałam z tym problem. Ja używam irigasin do.plukanai nosa i sól morska. I nawilżacz powietrza na noc koniecznie włączam.
Wlasnie myslalam nad zakupem nawilzacza powietrza ale powiedz mi bo czytalam ze sa "niebezpieczne" ze bardziej szkodza niz pomagaja bo zbiera sie grzyb czy cos tam idzie lacznie z para wodna w powietrze...no i nie wiem. Pamietam ze jak bylam dzieckiem zawsze na noc mama wlaczala nawilzacz powietrza na katar i zyje i nic mi nie jest a twraz chcialam kupic i na internecie wlasnie jakies takie cuda wypisuja...
 
Kurcze a myslisz ze jak zapytam ginekologa na wizycie co bym mogla na uspokojenie brac to by cos doradzil czy by stwierdzil ze on sie nie zna czy cos...

Ja pytałam o takie zwykłe tabletki ziołowe i odradził mi. Wspomagam się tylko melisą 😁 Dziewczyny biorą w ciąży nawet psychotropy z tego co czytałam, no ale to już jak naprawdę nie ma wyjścia i też nie wszystkie można...
 
Wlasnie myslalam nad zakupem nawilzacza powietrza ale powiedz mi bo czytalam ze sa "niebezpieczne" ze bardziej szkodza niz pomagaja bo zbiera sie grzyb czy cos tam idzie lacznie z para wodna w powietrze...no i nie wiem. Pamietam ze jak bylam dzieckiem zawsze na noc mama wlaczala nawilzacz powietrza na katar i zyje i nic mi nie jest a twraz chcialam kupic i na internecie wlasnie jakies takie cuda wypisuja...
Trzeba wymieniać filtry i myć nawilżacz i nie ma grzyba. Ja tego bardzo pilnuje i nie wyobrażam sobie już spać bez niego.
 
Kurcze a myslisz ze jak zapytam ginekologa na wizycie co bym mogla na uspokojenie brac to by cos doradzil czy by stwierdzil ze on sie nie zna czy cos...
Ja słyszałam że hydroksyyzyne przepisują. Ale ofc spytaj gin na pewno będzie wiedział wkoncu jest wiele babeczek co mają problemy na różnym tle :( ale tak jak pisano wyżej nawet jakieś grube psychotropy przepisują ofc jeśli jest ku temu powód.
 
Ja pytałam o takie zwykłe tabletki ziołowe i odradził mi. Wspomagam się tylko melisą 😁 Dziewczyny biorą w ciąży nawet psychotropy z tego co czytałam, no ale to już jak naprawdę nie ma wyjścia i też nie wszystkie można...
Wiesz ja jestem po odstawieniu benzodiazepinów wiec melisa na mnie nie działa niestety 😅 hydroxyzyne wiem ze mozna ale no nie wiem czy mi ją przepisze...ona tez jako tako dawala rade powiedzmy
 
reklama
Ja słyszałam że hydroksyyzyne przepisują. Ale ofc spytaj gin na pewno będzie wiedział wkoncu jest wiele babeczek co mają problemy na różnym tle :( ale tak jak pisano wyżej nawet jakieś grube psychotropy przepisują ofc jeśli jest ku temu powód.
Pisalam wlasnie wyzej ze jestem po odstawieniu benzodiazepinów. Hydroxyzyne wiem ze mozna, bralam nawet z wlasnej reki na poczatku ciazy ale pozniej juz mi sie skonczyla i obawiam sie ze moj lekarz nie bedzie chcial nic wypisac...niby nie pytalam jeszcze ale jakies takie mam przeczucie
 
Do góry