reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

U mnie rownież brzydka pogoda. Narzeczony idzie do pracy na calutki dzien a ja wkonvu wezme się za malowanie obrazu. Ogolnie skonczylam szkole artystyczną 🙈 ale od dawna nic nie namalowalam bo nie mialam czasu, tu kurs, tu licencjat, nerwy i czlowiek nie mial weny. A wczoraj dopadla mnie taka wena...mam płótno 100cm×80cm wiec sie za to zabiore, rozluznię, załącze muzyke na sluchawkach i sie odetne od swiata 🥰
 
reklama
Tak tez mam takie kłucia i tez pytałam lekarza i jak są takie objawy 2-3 w tyg to mówi, ze to żadne objawy 😂 tylko norma a tez mam czasem dziennie z 4 razy ostanio przez 3 dni a teraz np od 2 dni zero 😜
Ufff 😅 wlasnie pamietam ze ty masz takie kłucia, musialam sobie glowe odswiezyc ze nie tylko ja je wciaz mam 🤣🤣🤣
 
Ja jestem pierworodna i wozek ktorym jezdzilam posluzyl jeszcze mojej siostrze i bratu a co najlepsze jest w tak super stanie ze jak przyjade do pl na wakacje za rok z dzidzią to nie bede miala problemu zeby ją do niego wlozyc a nie jeszcze swoj z austrii tachać 😅 jest staromodny ale ma swoj urok 😂
Ja jestem jedynaczka 😅
 
My jako dzieci w ogóle nie mieliśmy fotelików... 🙊 Najbardziej mnie zawsze wkurza to gadanie, że za ich czasów to nie było takich i owakich rzeczy, a musieli sobie dawać radę itd... Ja już mam obraz, jak będzie wyglądało moje życie po porodzie, bo mój brat to przechodził z synem ;) Muszę zainwestować w dobre psychotropy 😂
nie dość że fotelików nie było to u mnie z początku nawet pasów z tyłu 🙈
 
Ja jestem jedynaczka 😅
Noe bylo ci nigdy przykro ze nie masz rodzenstwa czy raczej nie chcialas miec? Ja zawsze chcialam miec po siostrze jeszcze rodzenstwo no i brat sie udal 12 lat mlodszy ale siostra jak sie dowiedziala ze nie bedzie juz najmlodsza to byla tragedia...zreszta mimo ze brat juz ma 10 lat a ona 20 to dalej jest miedzy nimi problem 😒
 
reklama
Witam kobietki mam pytanie czy można w ciazy brać neoFuragin? Wyszły mi w badaniu bakterie mój lekarz to widział wczoraj i tylko zlecił kolejne badanie, nic nie przepisać. Ja w sumie oprócz częstych wizyt w toalecie też nic nie czuję. Ale problem jest tu że dzwoniłam wczoraj umówić sie na amniopunkcje między innymi kazała mi przyjść ze świeżym wynikiem CRP i powiedziała, że jeżeli wyjdzie stan zapalny w organizmie to mi nie zrobią. Amnipunkcje mam 1.07. Wizytę u gina 17.07 nawet jak by mi sie udało wcześniej to i tak dopiero w piątek. Zadzwonię do mojej rodzinnej we wtore mam nadzieję że ona mi pomoże ale zależy mi na tym żeby już zacząć działać. Podpowiedzcie co mam robić?
 
Do góry