reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Moim zdaniem teraz ta cała wyprawka to bardzo duży wydatek finansowy i trzeba to sobie rozkładać, bo i inaczej to by nie wystarczyło na raz. Kiedyś też to wszystko było tańsze, ludzie sobie oddawali, i chyba dlatego też tego nie rozumieją.
Ja ostatnio jak mojej mamie powiedziałam cena fotelika to aż prawie spadła z krzesła, mimo tego że jest młoda, ale jak jej wytłumaczyłam bezpieczeństwo, atesty itp itd to nie zaprzeczyła, lecz zrozumiała.
A nie takie styropianiaki na których my jezdziłysmy [emoji16]

I też kiedyś nie było tych wszystkich bajerów, które teraz są must have typu monitor oddechu, elektroniczna niania [emoji16]
Tato mnie kiedyś zapytał czy pamiętam jak jeździłam w żuku w wózku 😐🤦‍♀️no tak średnio bym powiedziała 😅
 
reklama
Fajnie ze tak myslisz twoje samopoczucie jest najwazniejsze chcesz miec wyprawke wczesniej bo da ci to komfort psychiczny to nikomu nic do tego .
Doświadczenie mnie nauczyło tego że nie ma co czekać jakbym miała wszystjo kupić po porodzie to została bym z niczym córka przyszła na świat miesiąc przed terminem i jestem z siebie dumna że wyprawkę robiłam już koło 17tyg. Inaczej była bym pozamiatana tym bardziej że wózek na zamówienie i też musiałam czekać 😊 także Kochana rób tak jak Ty uważasz za stosowne i by mieć spokojna głowę 😊
 
Ja wozka nie pamiętam za to jest uwieczniony na zdjęciach 😂 niebieska bryka 😂😂
Ja jestem pierworodna i wozek ktorym jezdzilam posluzyl jeszcze mojej siostrze i bratu a co najlepsze jest w tak super stanie ze jak przyjade do pl na wakacje za rok z dzidzią to nie bede miala problemu zeby ją do niego wlozyc a nie jeszcze swoj z austrii tachać 😅 jest staromodny ale ma swoj urok 😂
 
Cześć Dziewczyny 😊 dopiero usiadlam i teraz tak myślę kurcze boli mnie spojenie łonowe... Będę musiała w środę o tym powiedzieć lekarzowi. Wczorajszą nospa pomogła zasnęłam spokojnie 😊córka już od rana szaleje a ja mam łeb jak sklep pogoda mnie chyba dobije znowu wysokie ciśnienje i ból głowy...

Oj tak, pogoda dzisiaj barowa :(
Mnie spojenie też pobolewa, muszę zacząć zapisywać, co mam lekarzowi powiedzieć 😁

Ja wozka nie pamiętam za to jest uwieczniony na zdjęciach 😂 niebieska bryka 😂😂

Kurczę, ja miałam taki super wozek retro granatowy 😍 Niestety rodzice sprzedali, a byłabym gotowa go odrestaurować 😁
 
No tesciowa to mistrz zabobonów, na wszystko znajdzie jakiś 🤣🤣🤣
A co do rodzicow tak. Wsparcie niesamowite aż szczerze mowiac jestem w szoku bo nigdy jakos nie odczulam od nich tyle takiego nwm... ciepła i wszystkiego jak od czasu jak sie dowiedzieli o ciąży 😅
Wiesz co u mnie tak samo, niby zawsze bylo w miare ok, choc z ojcem to nieraz klotnie, ja wyjechalam z PL, bo czulam juz jakas taka depresje, wlasciwie wyjechalam na wakacje i postanowilam tu zostac. Ale pozniej jak juz bylam w ciazy i im powiedzialam to dopiero jakas taka milosc i troska sie w nich ujawnila ❤️
 
Moim zdaniem teraz ta cała wyprawka to bardzo duży wydatek finansowy i trzeba to sobie rozkładać, bo i inaczej to by nie wystarczyło na raz. Kiedyś też to wszystko było tańsze, ludzie sobie oddawali, i chyba dlatego też tego nie rozumieją.
Ja ostatnio jak mojej mamie powiedziałam cena fotelika to aż prawie spadła z krzesła, mimo tego że jest młoda, ale jak jej wytłumaczyłam bezpieczeństwo, atesty itp itd to nie zaprzeczyła, lecz zrozumiała.
A nie takie styropianiaki na których my jezdziłysmy [emoji16]

I też kiedyś nie było tych wszystkich bajerów, które teraz są must have typu monitor oddechu, elektroniczna niania [emoji16]
Jakie styropianiaki, ja tam jestem z czasow kiedy jeszcze nie bylo pasow w samochodach 😅 I pieluchy tetrowe mialam. Ze starszym bratem akurat moja mama byla u siostry w Kanadzie, to tam luksusy i mial pieluchy jednorazowe 😉
Hej Dziewczyny!
Ja dziś już spakowana,zaraz ruszamy z mężem nad morze, żeby trochę wypocząć :) staramy sobie robić na wyjazdach detoks od telefonów, dlatego nie będę miała do Was zbyt dużego dostępu, żeby na bieżąco śledzić forum. Mam nadzieję, że wybaczycie :)
Trzymam kciuki za Wasze wizyty i za lepsze samopoczucie :) dobrego weekendu!

PS. Wczoraj udało mi się dorwac w Lidlu super koszulki dla ciężarnych - za dwie zapłaciłam 19 zł, a są super jakości i już wiem, że w najbliższych miesiącach będę w nich chodzić :) warto zaglądać do wyprzedażowych koszy, było ich pełno
Milego wypoczynku! 😁🏖️ Bawcie sie tam dobrze i pozdrow polskie morze ode mnie, bo wieki tam nie bylam 😉❤️
 
Właśnie sprawdzilam pogodę i nie jest zachwycająca 😞😞 dziś i jutro cały dzien deszcz ☔dopiero od poniedzialku ma sie pojawic 🌞tak wiec ciężki weekend przed nami i naszymi głowami😥
 
Co do kłuć. To ja mam takie jakby od pępka do pochwy, ale nie w srodku tylko boczna scianka (tak to czuje) i to jest normalne tak? Zdarza sie czasem 2 dni pod rzad a czasem przez tydzien nic. Wiem juz sie przewijalo kilka razu ale musze odswiezyc informacje 😅 macie tak rowniez? Zapisalam sobie i w piatek bede meczyc lekarza o to. Wczoraj np jak mnie tak mocno zakuło to usiadlam i w po chwili zaczelam czuc ruchy maluszka.
Tak tez mam takie kłucia i tez pytałam lekarza i jak są takie objawy 2-3 w tyg to mówi, ze to żadne objawy 😂 tylko norma a tez mam czasem dziennie z 4 razy ostanio przez 3 dni a teraz np od 2 dni zero 😜
 
reklama
Kochane ja Wam wrzuce moja bryke 😍
IMG-20180726-WA0023.jpg
 
Do góry