reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Z takich rzeczy o ktorych pamietam to beznadziejnie się składał a często jezdzila autem. No i w wersji 2w1 spacerowka była do bani, młody nie mogl w niej usiedziec, musiala od razu wózek wymieniać. I był niski, dla niej to akurat nie problem ale jej facet narzekał
Hmm dziwne ma bardzo dobre opinie 🤔 sama kuzynka ktora jest menagerem tak w sklepie go poleca ze najczesciej kupowany i fajny za ta cene. Napewno moja mama jeszcze jak po niego pojedzie w sensie ogladnac najpierw to go wyogląda itp ale no w szoku jestem bo opinie rewelacja na facebooku na jednej z grup
 
Też mnie ciekawi. Według okresu powinnam mieć na 25 grudnia. A że miałam przesunięcie w owu okazało się że maluszek jest młodszy i termin na 31 się przesunął. Czekam na piatek na prenatalne ciekawe co powie :) czy zostanie koniec grudnia czy może w święta będziemy już razem 😍
Powiem Ci, że u mnie bylo tak ze na pewno zaszlam w ciaze w 18 lub 19 dniu cyklu. Mialam roznie miesiaczki. I na poczatku z usg wychodziło, ze ciaza mlodsza o 5 dni niż wedlug ostatniej miesiaczki i to by sie wszystko idealnie pokrywalo z moją owulacja :) i cyklami. Aż tu nagle... Jak sie dziecko wyprostowało na badaniach to okazało się, ze nadrobilo te dni.. I jest wieksze wiec automatycznie termin mi wrocil do tego miesiączkowego :)
 
Powiem Ci, że u mnie bylo tak ze na pewno zaszlam w ciaze w 18 lub 19 dniu cyklu. Mialam roznie miesiaczki. I na poczatku z usg wychodziło, ze ciaza mlodsza o 5 dni niż wedlug ostatniej miesiaczki i to by sie wszystko idealnie pokrywalo z moją owulacja :) i cyklami. Aż tu nagle... Jak sie dziecko wyprostowało na badaniach to okazało się, ze nadrobilo te dni.. I jest wieksze wiec automatycznie termin mi wrocil do tego miesiączkowego :)
To już od kilku osób słyszałam, że do chyba 13 tyg dzieci nadrabiają. Fajnie by było jakby się sprawdził termin z miesiączki. Nie chciałabym w sylwestra bujać się po porodówkach :p
 
Właśnie tez tak słyszałam, ze najdokladniejszy termin jest z usg na początku, właśnie z prenatalnych. Ale ciekawa jestem co inne mamy maja do powiedzenia. Czy im się to sprawdziło.

U mnie na pierwszym USG potwierdzającym ciążę wyszło, że ciąża 6 dni młodsza, a na prenatalnych ostatnio, że już tylko 2 dni różnicy ;) I trzymam się już teraz terminu z prenatalnych, czyli 12.02, zobaczymy 😁
 
Hmm dziwne ma bardzo dobre opinie 🤔 sama kuzynka ktora jest menagerem tak w sklepie go poleca ze najczesciej kupowany i fajny za ta cene. Napewno moja mama jeszcze jak po niego pojedzie w sensie ogladnac najpierw to go wyogląda itp ale no w szoku jestem bo opinie rewelacja na facebooku na jednej z grup
No ona kupiła i juz sprzedała 😂 a brała bo i firma i opinie dobre, tez gdzies na promce. Ale ile ludzi tyle opinii, kazdemu pasuje co innego ;)
 
To już od kilku osób słyszałam, że do chyba 13 tyg dzieci nadrabiają. Fajnie by było jakby się sprawdził termin z miesiączki. Nie chciałabym w sylwestra bujać się po porodówkach :p
Ej, ej...a reszta sylwestrowych to co ma zrobic? [emoji16]

Wszystkim dziewczynom gratuluję udanych wizyt [emoji7] duuuze juz te Wasze dzieciaczki [emoji3590]
 
Też mnie ciekawi. Według okresu powinnam mieć na 25 grudnia. A że miałam przesunięcie w owu okazało się że maluszek jest młodszy i termin na 31 się przesunął. Czekam na piatek na prenatalne ciekawe co powie :) czy zostanie koniec grudnia czy może w święta będziemy już razem 😍
Mi teraz z om wychodzi na 24 a z usg 28 jutro prenatalne to może coś więcej będe wiedzieć
 
reklama
Do góry