reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Dzisiaj to był hardkor, ja sama nie nadążałam z czytaniem 😂 Szkoda, że nie przemyślałam wcześniej sprawy, można było tego uniknąć. Wybaczcie brak doświadczenia 😁
Ale chociaż było ciekawie xD
Jak ja weszłam 10 minut temu i zobaczyłam że mam ponad 40 stron to się za głowę złapałam 😅 ale czytam jeszcze jednym okiem 😂
 
Odbiegając od tematu - popełniłam dziś pierwszy zakup, nie mogłam się powstrzymać 😂🙈
 

Załączniki

  • Screenshot_20200614_181901_com.smyk.app.jpg
    Screenshot_20200614_181901_com.smyk.app.jpg
    131 KB · Wyświetleń: 90
Hej Dziewczynki! Gratuluję wszystkim udanych wizyt i pięknych Bobasków. [emoji3590] Mam małą zagwostke- otóż w środę przez moje "panikarstwo" trafiłam na SOR. Pobolewał mnie brzuch i miałam wrażenie, że ma wyciek wód płodowych. Tam zbadał mnie lekarz, okazało się, że oczywiście wszystko jest ok, Mały wierzga jak szalony, serduszko, bije, przepływy ok, szyjka ok. Okazało się, że to jedynie wodnisty i obfity śluz l. Dostałam jedynie od lekarza zalecenie, aby przyśpieszyć wizytę u swojego gina (terminowa wypada mi w kolejny poniedziałek). Na tę chwilę czuje się dobrze i zastanawiam się, czy rzeczywiście umawiać tę wizytę tydzień wcześniej... Co byście zrobiły na moim miejscu?
Moim zdaniem zadzwoń, opowiedz co się działo i jakie zalecenia. Niech Twój lekarz się wypowie [emoji4]
 
Śliczne to 🙂 ja się nadal wstrzymuje z zakupem bo się boje 🙁 za to teściowa kupuje ile się da ... Ciekawe czy wogole mi to spodoba :-)

Zawsze można powiedzieć, że bobo wyrosło zanim zdążyłaś założyć 😅 Ja dużo ubranek na początek będę miała po bratanku, bo miał sporo neutralnych, więc jak ktoś będzie chciał coś kupić to będę prosić o wstrzymanie się 😁 tym bardziej, że znam gust osób z rodziny 🙈 A moi rodzice na szczęście zawsze jak chcą dać prezent, to dają pieniądze, więc nie obawiam się zakupów z ich strony 😁
 
reklama
Do góry