reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Nadrabiałam kilka stron ale potem stwierdziłam ze to bez sensu bo burza się zrobiła ze szok i większość nowe osoby który w ogóle nie koduje wiec raczej to oczywiste.... nic nie mam do tego fajnie niech się udzielają ale myśle ze zamknięte forum trzeba stworzyć z nasza stała ekipa mamusiek :) gdzie codziennie się aż miło wchodziło a nie ciagle w sumie padają te same pytania co np ja już odpowiadałam na nie 5 razy i nie chce mi się kolejny raz. Taka prawda my swój czas poświęcaliśmy na dany temat i moim zdaniem tworzymy coś swojego :)
To prawda. Ja jakos no nie wiem zżyłam sie juz z wami 😅 Zmianiajac temat. Ale ci już brzuszek urósł 😍 po mnie widac jakbym sie dobrze najadla albo miala mega wzdecia 😂 i aż głupio w obcisnietej bluzce czy cos bo to nie wyglada jak ciaża a gazy albo oponka mimo szczuplej figury 😂😂😂
 
reklama
12+3 i na szczęście nadal bez zmian. Ale poprzednim razem tez tak miałam a jak pozniej przyspieszyło to na 18 kg skończyłam i to chyba tylko dzięki temu ze urodziłam w terminie. Zreszta moje BMI tym razem ocieralo się o granice nadwagi wiec myśle ze dzidzia ma z czego czerpać na razie na pewno.
Jeszcze nadrobimy te kilogramy ale człowiek ma dziwne myśli że jak to w ciąży i nic nie przytył😉
 
Ja dopiero dziewczyny wróciłam do domu po weekendzie pozytywnie naładowana i mam do nadrobienia jeszcze 20 stron😅
Cześć. Nie wiem czy pamiętacie ale dolaczylam jakiś czas temu. Nie pisałam bo ze mną dzieje się coś złego ostatnio..ciągle płacze..nic mnie nie cieszy..ciąża była kompletnie nieplanowana i nie umiem sobie tego poukładać w głowie..wiem że ktoś powie że trzeba było myśleć wcześniej ale u nas zawiodło zabezpieczenie..teraz mam wrażenie że moje spokojne, przewidywalne życie szlak trafił. Zerwałam kontakty że znajomymi, nawet z mężem prawie nie rozmawiam. Przerosło mnie wszystko. Sorry ze tak smęce ale musialam gdzieś się wygadać. Niestety nikt mnie nie rozumie bo każdy uważa że ciąża zawsze jest darem
Kochana witaj! Czytałam Twój post jakbym sama go pisała. Też miałam takie myśli to już moja 3 ciąża nie planowana na początku czulam się jakby świat mi się walił też chodziłam przygnębiona nie rozmawiałam z nikim bałam się napisać tu na forum o tym co we mnie siedzi. Ale uwierz z perspektywy czasu zaczynam się cieszyć ta ciąża wiem że łatwo nie będzie bo coreczka ma 20 miesięcy ale też wiem że chciałam rodzeństwa dla córki może nie teraz ale wyszło jak wyszło ( też zawiodło zabezpieczenie) Los zdecydował ze to juz pora może za szybko ale będzie do ma być w końcu i Ty sobie to poukładasz w głowie trzymam mocno kciuki ❤️
 
To prawda. Ja jakos no nie wiem zżyłam sie juz z wami 😅 Zmianiajac temat. Ale ci już brzuszek urósł 😍 po mnie widac jakbym sie dobrze najadla albo miala mega wzdecia 😂 i aż głupio w obcisnietej bluzce czy cos bo to nie wyglada jak ciaża a gazy albo oponka mimo szczuplej figury 😂😂😂
No to taki chyba najgorszy przejściowy etap jak brzuch nie wygląda jeszcze jak ciążowy tylko jak trochę przytyty 😂 ale my wiemy co tam jest ❤
 
Bez obrazy, jestesmy tu od 3 miesiecy, jesli do tej pory napisalas 8 postow, to nadal jestes dla mnie anonimowa, inne dziewczyny udzielaja sie tutaj kilka razy dziennie 🤷
2 dni temu dowiedzialam sie wogole o istnieniu tej stronki:p. Ale ok pojelam juz cel tej prywatnej grupy ze chcecie miec zaufane osoby, wymieniac sie zdjeciami i nie chcecie miec zadnych nieaktywnych czlonkow etc. Calkowicie to rozumiem. Watek glowny, z ktorego nikt mnie nie bedzie wyrzucal za tydzien nieaktywnosci zostaje wiec jak najbardziej mnie to zadowala:))
Milego wieczorku!
 
Ja Wam coś powiem tak z swojego doświadczenia 😊 w 2017 roku kiedy poronilam swoją 1 ciąże znalazłam się na forum pt " ciąża zaraz po poronieniu" poznałam tam cudowna grupę dziewczyn po podobnych historiach i pp roku stworzyłyśmy tajna grupę na fb dołączyły te dziewczyny które chciały jest nas tam ponad 20 i mijaja 2 lata może ten kontakt nie jest taki intensywny jak na początku kiedy nie było tyłu obowiązków i dzieci ( teraz każda z Nas ma i nawet idzie kolejna tura maluszków) to pomimo tego że już nie piszemy tyle co wtedy zawsze jakoś post się codziennie dodaje piszemy ze sobą o wszystkim. Stworzenie zamkniętej grupy zweryfikuje to ile dziewczyn tu zostanie ile dziewczyn się z sobą zaprzyjaźni i złapie dobry kontakt😊
 
reklama
Do góry