reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Zawsze można powiedzieć, że bobo wyrosło zanim zdążyłaś założyć 😅 Ja dużo ubranek na początek będę miała po bratanku, bo miał sporo neutralnych, więc jak ktoś będzie chciał coś kupić to będę prosić o wstrzymanie się 😁 tym bardziej, że znam gust osób z rodziny 🙈 A moi rodzice na szczęście zawsze jak chcą dać prezent, to dają pieniądze, więc nie obawiam się zakupów z ich strony 😁
Ja to nie zdaze nic kupic moja mama juz tyle rzeczy nakupila 😂 ale w polsce duzo taniej. Ja wczoraj kupilam spiworek zimowy i kolderke z podusią w kaktusy 😅 🥰 tez z polski wirc mi przywiozą wszystko jak beda na wakacje 😊
 
Ja to nie zdaze nic kupic moja mama juz tyle rzeczy nakupila 😂 ale w polsce duzo taniej. Ja wczoraj kupilam spiworek zimowy i kolderke z podusią w kaktusy 😅 🥰 tez z polski wirc mi przywiozą wszystko jak beda na wakacje 😊

Właśnie poluję na śpiworek, ale wszystko co na wyprzedaży już brakuje rozmiarów :(
 
Oj kurcze nie wiem juz dzis tyle narobilysmy ze szok 😂 pewnie z 10 w tył 🤣 jak powróciłan to trzeba liczyc dodatkowe +5 stron dziennie z moimi monologami 😂 choc staram sie tak nie rozgadywac juz 😅 musze sie pilnowac haaha
Nie wiem dlaczego cały dzień przeżywasz to że mam inne zdanie od Ciebie. Odeszłaś z forum wracasz jak się zrobił temat o prywatnym. Przecież nie wiem że ktoś do Ciebie pisał i Cie prosił żebyś wrocila. To że jesteś od początku a ja od 2 tygodni jakoś nie znaczy że jestem gorsza i mam nie miec zdania. I nie shejtowalam Cie przecież??! Po prostu pisałyśmy na forum. Wyrażam swoje zdanie a jeśli coś mi się nie spodoba to nie będę się udzielać. Czy ktoś się poczuł urażony tym co wcześniej pisałam?
 
Ja jutro muszę wstać 4:30 żeby po 5 być w szpitalu na glukozie . U nas są jaja wgl bo mamy szpital przekształcony w zakaźny na covid i przed wejściem do budynku pierw trzeba iść do namiotu na wywiad i mierzenie temperatury. Także po 5 muszę być żeby to wszystko ogarnąć. Pobranie dopiero o 6. Ciekawe ile będzie ludu... Już się boje
 
reklama
Do góry