reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Tez tak mysle. Jestem tu codziennie od prawie początku forum i w ostatnim czasie gdy nagle zaczeto mowic o prywatnym forum tyle sie dziewczyn ujawnilo...kompletnie ich nie kojarzę, prawie sie nie udzielają i tak...mysle ze bez sensu dodawac takie osoby 😊
Ale też odeszłaś z forum i się pożegnałaś. Wróciłaś bo jest temat prywatnego forum. Oczywiście bez obrazy. Im nas więcej tym lepiej
 
reklama
Jeszcze wrócę do zatkanego nosa :p
Mialam juz 2 razy zapalenie zatok (na długo przed ciąża) i nie ważne czy jestem w ciazy czy nie to budze sie z jedną dziurka zatkana.
Poza ciaza na mega zatkanie pomagał zatoxin w sprayu ale teraz poprostu cierpliwość rano az samo odpusci i tyle. Więcej sie chyba nie zrobi ;)
 
Jeden laryngolog mi powiedział, że po pierwsze mniej efektywne, a po drugie można sobie załatwić zatoki - chyba przez ciśnienie, które się tam wytwarza. Podrażnia się w ten sposób zatoki i zalega więcej śluzu.
Więc od tamtej pory grzecznie się stosuję [emoji846]

Kurde to może dlatego cały czas mam problem z tymi zatokami 🤔 dzięki, zacznę tak robić 😘
 
Ale też odeszłaś z forum i się pożegnałaś. Wróciłaś bo jest temat prywatnego forum. Oczywiście bez obrazy. Im nas więcej tym lepiej
Wrocilam bo ponad 5 osob do mnie pisalo z prosbami ze mam wrocic 😉 a temat prywatnego forum jest juz dobry miesiac 😂😂😂 co wiecej zanim sie pojawilas juz byl ten temat i zawsze mowilam ze mam w nim zamiar być bo znam sie z dziewczynami od poczatku.
Zreszta prywatne czy nie...bede miala ochote wrocic to wroce 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ przetrawilam to co mnie vardzo urazilo i stwierdzilam ze mam to gdzies, ze nie bede sie tym przejmiwac i zadreczac co ktos sobie o mnie pomyslal, zupelnie nie majac o mnie pojecia 😉 i ogromnie dziekuje dziewczyną ktore do mnie pisaly i za wsparcie wtedy ❤❤❤❤❤ kocham kocham kocham 🥰 tak jak mi jedna osoba napisala...nie trzeva sie ze wszystkimi lubic i trzeba nauczyc sie ignorowac pewne rzeczy bądź nie reagować żeby nie wyszedl problem 🤷‍♀️
 
A co jeśli w sierpniu nie napisze żadnego posta bo będę zmęczona, mam pracę i wyjeżdżam na 2 tygodnie 🤔 wrócę i nie będę miała dostępu do forum?
 
Pamiętajcie że nie każdy ma czas albo będzie miał czas. Zaraz zaczną się wyjazdy wakacyjne. My zaczynamy remont więc póki co się odzywam ale nie wiem jak to będzie za miesiąc
No ale przeciez to forum sie chyba nie zamknie, nie? Tzn jesli my sie przeniesiemy na zamkniete, to reszta dziewczyn moze sie tu nadal udzielac we wlasnym gronie?
Ja tam jakis wielkich tajemnic nie mam, zreszta juz tutaj wrzucalam zdjecia, ale skoro grupa prywatna ma sprawic, zeby czuc sie bardziej swobodnie, to mysle ze tylko w tym gronie, w ktorym juz sie znamy, jak ktos dopiero teraz wychodzi zza krzaka, to moim zdaniem nie powinien wejsc na prywatna.
 
reklama
Tez tak mysle. Jestem tu codziennie od prawie początku forum i w ostatnim czasie gdy nagle zaczeto mowic o prywatnym forum tyle sie dziewczyn ujawnilo...kompletnie ich nie kojarzę, prawie sie nie udzielają i tak...mysle ze bez sensu dodawac takie osoby 😊
Sama odeszlas i nas podczytywalas a jak mowa o prywatnym to sie znowu ujawnilas. Tak więc moim zdaniem troche nie na miejscu abyś sie wypowiadala na temat kto ma zostac a kto nie.
 
Do góry