reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Nie wiem o co afera, jak wszystkie z Was regularnie się udzielają 🤷‍♀️

Chodzi mi o osoby, które się przywitały, napisały 3 posty i cisza.

Ten wątek nadal będzie otwarty, więc nowe osoby będą mogły wypowiadać się tutaj. Forum prywatne jest z założenia forum dla węższego, regularnie udzielającego się grona.

Nie nakręcajcie afery niepotrzebnie 🤦‍♀️
 
reklama
Ale piszesz ze nowe osoby które się przywitaly nie powinny tu być. A ja myślę że jak ktoś będzie chciał przyjść tu w listopadzie to ja jestem za i zapraszam każdego. Nie pracujesz to masz czas. Mi chodzi o osoby co pracują. Mają ogródki, znajomych, rodzinę, budowy i nie mają czasu siedzieć tu codziennie a najważniejsze że 1 trymestr jest niebezpieczny i nie każdy chciał pisać 100 postów
Ale to forum dalej bedzie przeciez....z tym ze na prywatnym powinny byc osoby te ktore sie naprawde juz lepiej znaja i udzielaja bo jaki jest w takim razie sens twojrzenia nowego forum jak wszyscy zostana dodani...🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ takie jest moje zdanie. Kazdy ma prawo miec inne 😊 mowie to z perspektywy osoby ktora jest tu od samego poczatku....
 
Nie wiem o co afera, jak wszystkie z Was regularnie się udzielają 🤷‍♀️

Chodzi mi o osoby, które się przywitały, napisały 3 posty i cisza.

Ten wątek nadal będzie otwarty, więc nowe osoby będą mogły wypowiadać się tutaj. Forum prywatne jest z założenia forum dla węższego, regularnie udzielającego się grona.

Nie nakręcajcie afery niepotrzebnie 🤦‍♀️
Chyba za dużo hormonów 😀
 
Ja mam o tyle problem ze nie mogę Was cytować i to mi utrudnia nawiązanie jakiejkolwiek rozmowy :/ zwykle wyglada to tak ze wbijam się w jakiś temat ale nie mam jak go pociągnąć bo moja odpowiedz przenika w tłumie :) aczkolwiek jak nie będę na prywatnym to przecież świat się nie kończy ;) doskonale wiem ze są tu osoby które się udzielają ciagle ale No nie wyobrażam sobie tego jak ja ciagle mam wymioty i 2 latka :) miłej niedzielki we Wrocławiu chmury ale bardzo ciepło :) wczoraj wiatrak poszedł w ruch :)
 
reklama
Dziewczyny, a macie jakiś sprawdzony sposób na okropne bóle głowy? Od jakiegoś czasu męczą mnie tak okropne bóle głowy migrenowe, że nie jestem w stanie poruszać gałkami ocznymi.... Nie pomagają okłady, sen.. :(
Mam to samo co jakiś czas i niestety ale nie ma na to złotego środka mi często pomaga drzemka
 
Do góry