reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

z tym, że ja WIEM, że jak nie będę mogła znaleźć to padnę na zawał...
No to lepiej nie kupuj nie chcemy tu zawału :p nie no pewnie jak uważasz ze raczej to Ci zaszkodzi niż pomoże to nie ma co :p ja powiem szczerze po wizycie słuchałam raz na 3 dni bo byłam spokojna ale teraz jak są 3-4 tyg miedzy wizytami to codziennie na wieczór słucham i spokojna idę spać 😜
 
reklama
Wróciłam dziewczyny właśnie z soru...tetno Maluszka spada... Dzisaj jest 11+6 a ja usg odpowiada 10+5...mam czekać nie wiem na co... Na wizycie u gin 12 mają tętno było 158 o wszystko pomiarowo idealnie dzisaj tętno 100...[emoji24][emoji24][emoji24]
Kurczę nie wiem jak Cię pocieszyć [emoji3064]
Może dzieciaczek nadrobi? Pamietaj, że miałaś problemy zdrowotne, źle się czułaś. Może to troszkę spowolniło rośnięcie dziecka?
Tylko nie wiem co z tym tętnem...kochana głowa do góry [emoji3590]
Buziaki i ściskam mocno [emoji7]
 
Ja już tez po , jestem zadowolona, wszystko szybko i sprawnie. Na początku USG, wiercioch nie chciał współpracować ale widać doświadczony dr sobie szybko poradził z pomiarami. Dzidziuś całe 7cm długości . Reszta pomiarów zgodna z terminem porodu . Po Usg pobrali krew na test Pappa. Badania miałam bezpłatne ze względu na wiek (35lat), trochę się obawiałam jak to będzie , ja taka”stara” .... ale dziś byłam tam najmłodsza 🙈🙈🙈
Wynik pappy dostanę poczta , po wcześniejszej telefonicznej informacji od dr .
Co do płci , nie był pewien wiec przemilczał 🙂
Po badaniach ustalili mi od razu termin badania połówkowego na sierpień. Teraz w przyszłym tyg mam kontrolna wizytę o swojego lekarza.
Gratuluje! Duza juz dzidzia! 😍

Wróciłam dziewczyny właśnie z soru...tetno Maluszka spada... Dzisaj jest 11+6 a ja usg odpowiada 10+5...mam czekać nie wiem na co... Na wizycie u gin 12 mają tętno było 158 o wszystko pomiarowo idealnie dzisaj tętno 100...😭😭😭
No i nic wiecej Ci nie powiedzieli? Tylko, ze masz czekac? Mozesz isc gdzie indziej do lekarza?
 
Ja już tez po , jestem zadowolona, wszystko szybko i sprawnie. Na początku USG, wiercioch nie chciał współpracować ale widać doświadczony dr sobie szybko poradził z pomiarami. Dzidziuś całe 7cm długości . Reszta pomiarów zgodna z terminem porodu . Po Usg pobrali krew na test Pappa. Badania miałam bezpłatne ze względu na wiek (35lat), trochę się obawiałam jak to będzie , ja taka”stara” .... ale dziś byłam tam najmłodsza [emoji85][emoji85][emoji85]
Wynik pappy dostanę poczta , po wcześniejszej telefonicznej informacji od dr .
Co do płci , nie był pewien wiec przemilczał [emoji846]
Po badaniach ustalili mi od razu termin badania połówkowego na sierpień. Teraz w przyszłym tyg mam kontrolna wizytę o swojego lekarza.
Ależ pięknie buźkę widać [emoji3590] gratulacje [emoji7]
 
Wróciłam dziewczyny właśnie z soru...tetno Maluszka spada... Dzisaj jest 11+6 a ja usg odpowiada 10+5...mam czekać nie wiem na co... Na wizycie u gin 12 mają tętno było 158 o wszystko pomiarowo idealnie dzisaj tętno 100...[emoji24][emoji24][emoji24]
Może dzidzia spała ? I dlatego tętno niskie ?
Wkleiłam z neta :

Serce maluszka bije bardzo szybko, zdecydowanie szybciej niż u dorosłych. Prawidłowe tętno płodu waha się w przedziale od 110 do 150 uderzeń na minutę. U dorosłych jest to dużo mniej, norma to 60 - 90 uderzeń na minutę.
 
Asia Kasia
No własnie....dzwoń do swojej lekarza, bo co to za "rada" czekać... Przeparszam za pytanie, pojechalaś na sor..bo źle się czułaś? Jeszcze mi sie mylą nicki czasem..
 
Ja już tez po , jestem zadowolona, wszystko szybko i sprawnie. Na początku USG, wiercioch nie chciał współpracować ale widać doświadczony dr sobie szybko poradził z pomiarami. Dzidziuś całe 7cm długości . Reszta pomiarów zgodna z terminem porodu . Po Usg pobrali krew na test Pappa. Badania miałam bezpłatne ze względu na wiek (35lat), trochę się obawiałam jak to będzie , ja taka”stara” .... ale dziś byłam tam najmłodsza [emoji85][emoji85][emoji85]
Wynik pappy dostanę poczta , po wcześniejszej telefonicznej informacji od dr .
Co do płci , nie był pewien wiec przemilczał [emoji846]
Po badaniach ustalili mi od razu termin badania połówkowego na sierpień. Teraz w przyszłym tyg mam kontrolna wizytę o swojego lekarza.
Super ,gratuluję [emoji173]
 
Ja już tez po , jestem zadowolona, wszystko szybko i sprawnie. Na początku USG, wiercioch nie chciał współpracować ale widać doświadczony dr sobie szybko poradził z pomiarami. Dzidziuś całe 7cm długości . Reszta pomiarów zgodna z terminem porodu . Po Usg pobrali krew na test Pappa. Badania miałam bezpłatne ze względu na wiek (35lat), trochę się obawiałam jak to będzie , ja taka”stara” .... ale dziś byłam tam najmłodsza 🙈🙈🙈
Wynik pappy dostanę poczta , po wcześniejszej telefonicznej informacji od dr .
Co do płci , nie był pewien wiec przemilczał 🙂
Po badaniach ustalili mi od razu termin badania połówkowego na sierpień. Teraz w przyszłym tyg mam kontrolna wizytę o swojego lekarza.
Gratuluję ślicznego i zdrowego dzidziolka :)
 
O Boże .... ale zostajesz w szpitalu czy co robisz ? Może dzwon do swojego gina :(
Mój gin mnie wczoraj olał... Szukałam dziewczyny prywatnie ale albo nie ma lekarza albo ma ful pacjentek... W szpitalu powiedzieli żeby wykonać bete i zobaczyć czy spada... Na tym etapie niestety ale nic nie mogą zrobić tym bardziej że leki biorę... Wszystko może się zdarzyć a ja nie wiem co mam myśleć 😭😭😭
 
reklama
Asia Kasia
No własnie....dzwoń do swojej lekarza, bo co to za "rada" czekać... Przeparszam za pytanie, pojechalaś na sor..bo źle się czułaś? Jeszcze mi sie mylą nicki czasem..
Pojechałam na sor że względu na to że wczoraj miałam mieć wizytę a w rejestracji stwierdzili ze na wizycie powinnam być 3 czerwca... Nie powiem co wczoraj przeszłam...
 
Do góry