reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

A ja na początku nie chciałam detektora bo panikuję bardzo szybko...
Teraz jak tak opowiadacie o tym to tak bardzo zapragnęłam. Szczególnie dla męża i dzieciaków.
I powiedzialam chłopu... opierdolił mnie jak dzieciaka. Kategoryczne nie bo nie będzie mnie potem uspokajał i tak w ogóle to nie chce słuchać! Skoro nie słychać normalnie to nie będzie i już. Koniec i kropka.

Patrzcie jaki kategoryczny [emoji13][emoji12]
Ale w sumie czaję o co mu chodzi...
Moj na początku tez powiedzial ze wymyślam po co mi to itd ale ja stanęłam na swoim bo wiedziałam ze mnie to będzie uspakajać między wizytami i teraz ja kiedyś słuchałam bez niego i mówię ze dziś dzidzia była tu i tu i serduszko biło tyle to mnie opierniczyl ze mieliśmy razem słuchać a nie ja sama 😂 i teraz sam smaruje mi żele i szuka ❤️🥰 także jak już raz usłyszy serduszko to się zakocha w tym 😜
 
reklama
A ja na początku nie chciałam detektora bo panikuję bardzo szybko...
Teraz jak tak opowiadacie o tym to tak bardzo zapragnęłam. Szczególnie dla męża i dzieciaków.
I powiedzialam chłopu... opierdolił mnie jak dzieciaka. Kategoryczne nie bo nie będzie mnie potem uspokajał i tak w ogóle to nie chce słuchać! Skoro nie słychać normalnie to nie będzie i już. Koniec i kropka.

Patrzcie jaki kategoryczny [emoji13][emoji12]
Ale w sumie czaję o co mu chodzi...
Mój zareagował dokładnie tak samo! 😂” Nie i koniec! „ Ale się nie dałam i zamówiłam detektor za jego plecami. Myśle ze się przekona jak usłyszy serduszko ❤️
 
Mam pytanie do mamusiek, ktore czują juz ruchy albo mają kolejne dziecko..
Zauwazylam juz ktorys dzien takie uczucie i coraz bardziej sie przekonuje ze to ruchy. Tak po jednej stronie jakby takie przesuwanie po skórze.. Porownalabym to do ruszenia głowica od usg po brzuchu tylko tak od srodka... Myslicie, ze to to?
Najprawdopodobniej tak [emoji7]
W pierwszej ciąży poczułam w 19 tygodniu, w drugiej w 14.
Teraz raz wydawało mi się, że już też. Przedwczoraj, raz... dokładnie jak opisujesz [emoji7]
Ale byłoby to rekordowo szybko.
Może sobie dzidzia pływała i się odbiła nóżkami?
 
Mi sie udalo w koncu pospac 👍
@Jsawww
I jak tam? 😊
@PannaAdrianna gratuluje coreczki! 😍
Ja kupuję 56 bo moje dzieci rodzą się nie za duże i przy pierwszym posłuchałam się "mądrych rad" że dziecko z 56 szybko wyrasta a niektóre wcale nie założą i kupiłam dużo 62 a się okazało że mi brakowało bardzo tych małych 56 bo długo synek je nosił i trzeba było na szybko dokupować. Także teraz zaczynam zbieractwo od tych w rozmiarze 56 i zamierzam ich mieć całkiem sporo :) (btw rozmiar 50 i mniejsze to dla wcześniaków)
Moja corka jak sie urodzila wazyla niecale 3 kg i tez musialam dokupic tych malutkich ciuszkow, teraz pewnie kupie pare i jak cos to beda dla lalek 😉
Dziewczyny jak u was z detektorami? Muszę mozno dociskać sondą na brzuch żeby coś usłyszeć po za tym jak słyszę to nie pojawia się na ekranie tętno albo słabe. 😭
Wiem że jest okey bo przecież byłam w pon na usg
Przyszły tatuś usłyszał serduszko poraz pierwszy i dumny. 😍
Ja sie w ogole nie patrze, na to co pokazuje na ekranie, tylko slucham, bo czasem mi pokazuje kreski albo np 70 a ja slysze wyraznie serduszko. Mysle, ze moze jak dzidzia bedzie wieksza to beda sie liczby bardziej pokrywac z tym co slychac.
Ja się wkurzylam wczoraj i zamówiłam z AliExpress 3 bodziaki bo na stronach PL takie z fajnymi napisami lub motywami po 35zl, a tam płaciłam po 13 :) a resztę pewnie w Pepco kupię
My pewnie do Primarka pojedziemy po bodziaki 😉
Wlasnie to juz raczej nie bulgotanie.. :) ale cos wczesnie dzisiaj 14+5
Ja mysle, ze to juz moga byc ruchy, poza tym chyba z tego co pamietam, to Twoj dzidziolek ma chyba spore rozmiary?
Hej dziewczyny ☺ ja już po usg i pobraniu krwi do testu pappa. Jestem szczęśliwa usg wyszło bardzo dobrze wszystkie parametry prawidłowe, dzidzia ładnie rośnie ma już 5.9cm termin z 22.12 zmienił się na 20.12 więc tego będę się trzymać. Trzymam kciuki za resztę dziewczyn, które mają jeszcze dzisiaj wizytę 😄
Wspaniale! Gratuluje bardzo!
Jak u was z kg jest przytylyscie cos dziewczyny ? U mnie spadlo a teraz sie podnioslo ale dalej 1kg na plusie. Z jedej strony dobrze bo z corka prYtylam przez cala ciaze 27kg teraz bym tyle nie chciala
Sabina nie zadreczaj sie tak ta waga, jeszcze masz czas zeby przybrac pare kilogramow. Ja nadal mam -2
Moj na początku tez powiedzial ze wymyślam po co mi to itd ale ja stanęłam na swoim bo wiedziałam ze mnie to będzie uspakajać między wizytami i teraz ja kiedyś słuchałam bez niego i mówię ze dziś dzidzia była tu i tu i serduszko biło tyle to mnie opierniczyl ze mieliśmy razem słuchać a nie ja sama 😂 i teraz sam smaruje mi żele i szuka ❤🥰 także jak już raz usłyszy serduszko to się zakocha w tym 😜
To tak jak teraz moja corka, ciagle przychodzi i mowi, ze chce posluchac serduszka ❤️ a potem jeszcze sama sobie na swoim brzuchu robila 😂

Kupilam sobie ten cisnieniomierz i mi wychodzi, ze mam cisnienie normalne/niskie, to juz m ma wyzsze 🙄
 
Hej dziewczyny [emoji5] ja już po usg i pobraniu krwi do testu pappa. Jestem szczęśliwa usg wyszło bardzo dobrze wszystkie parametry prawidłowe, dzidzia ładnie rośnie ma już 5.9cm termin z 22.12 zmienił się na 20.12 więc tego będę się trzymać. Trzymam kciuki za resztę dziewczyn, które mają jeszcze dzisiaj wizytę [emoji1]
Gratuluję zdrowego bąbelka [emoji3590]
 
A to dlaczego tak Cię mocno ponaciskal?
Najważniejsze, że wszystko ok [emoji3590]
Mnie tez naprawdę mocno naciskała na brzuch bo mała nie chciała współpracować i cały czas przekręcała się do nas plecami, podobno to normalne w takich sytuacjach i nie szkodzi maleństwu ale wczoraj tez cały dzień mnie bolał brzuch od tego ale już dzisiaj jest okej!
 
reklama
Do góry