reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Gratuluję dzisiejszych wizyt i trzymam kciuki za wyniki dziewczyn u których są wątpliwości.

Trzymam kciuki za jutro wizytujace.
 
reklama
Ja mam dziś już w sumie wizytę [emoji85] dopiero o 17:30 mam nadzieję że zleci [emoji16] więc proszę o kciuki cioteczki [emoji16]

@Sandra91 @Ilsia spokojnie, spotkacie się na rozmowę z genetykiem i jeszcze rsz ze swoim lekarzem i na pewno bedzie wszystko ok[emoji110][emoji256]

Dziś dopiero połozylam się do łóżka, byłam z mężem na rozładunku [emoji1787] jestem wykończona!
Dobranoc Wam [emoji173]
 
Dopadło i mnie. Zasnęłam dopiero koło 1 a nie śpię od 3 i nie zanosi się na sen. I tym razem nie jest to wina ani wizyt w toalecie ani synka. Miotam się po łóżku. Nie wygodnie mi z rogalem, nie wygodnie bez rogala. Boli mnie brzuch i może dlatego nie mogę się ułożyć :/ już robotę na cały dzień sobie chyba zaplanowałam a mam się oszczędzać 🙈
 
A u mnie jak pobudka 4 I miotanie sie po łóżku nie wspomnę o dodatkowym wystawieniu w nocy.a w dzień chodzę jak lunatyk

Dziewczyny powodzenia na wizytacji samych dobrych wieści.
 
reklama
Mi dzisiaj nawet dobrze się spało [emoji7] wyjątkowo...i tylko 2 razy na siku.
Przed chwilą wyrwana ze snu przez kota kichajacego serią nad moją głową [emoji81]

I chyba jeszcze zasnę...

Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty i konsultacje [emoji3590]

Miłej środy [emoji7]
 
Do góry