reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Jak bym się nie ruszała i czegoś nie robiła to bym wyła w poduszkę. Z dwojga wolę gotować i zrec, bede gruba ale przynajmniej szczęśliwa 😂😂😂
Haahaha 😅😅😅 szczescie najwazniejsze. Ja chyba nie mam w zyciu zadnego zajecia ktore sprawialoby mi szczescie. Kiedys jazda konna ale teraz nie mam gdzie jezdzic juz 6 lat 🙄😪😔
 
Za kilogramy podziękuję 😅 kiedys jak po antydepresantach przytylam 10kg i nie moglam zzucic to byla tragedia a zawsze jak patyczek bylam. Odstawilam tabletki i wrocilam do swojej wagi i moge jesc a nie tyje jak za dawnych lat...jednak w glowie gdzies zostalo to ze mialam 10kg wiecej przez to dziadostwo 😒
Ciekawe czy jak ja odstawie do reszty to dziadostwo to w końcu schudne... Po porodzie wróciłam do swojej wagi i było super. Przestalam karmic piersia i wrocilam do leków... Od tej pory jestem szersza niż wyższa i ani bieganie ani kijki ani dieta mi nie pomogły... Poddałam się bo byłam tym zmeczona już...
 
Jak bym się nie ruszała i czegoś nie robiła to bym wyła w poduszkę. Z dwojga wolę gotować i zrec, bede gruba ale przynajmniej szczęśliwa [emoji23][emoji23][emoji23]
Ja jestem z zawodu kucharz i lubię gotować piec wydziwiać w kuchni tylko szkoda że mój m wszystkiego nie je a dla siebie mi się nie opłaca bo w tej ciąży straciłam apetyt ale to mi na dobre wyjdzie.
 
reklama
Ciekawe czy jak ja odstawie do reszty to dziadostwo to w końcu schudne... Po porodzie wróciłam do swojej wagi i było super. Przestalam karmic piersia i wrocilam do leków... Od tej pory jestem szersza niż wyższa i ani bieganie ani kijki ani dieta mi nie pomogły... Poddałam się bo byłam tym zmeczona już...
No ja jak tylko zaczelam brac leki ro w blyskawicznym tempie przytylam. Ceiczylam meczylam sie i na nic. Popadlam przez to w problemy z odzywianiem. Ale po odstawieniu tabletek waga wracala bardzo szybko do normy 😊
 
Do góry