reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

A jeszcze takie pytanie bo to mnie nurtuje. Wózek za 3 kołach czy klasycznie 4? Różne opinie już słyszałam.. Chetnie Wasze zdanie poznam :)
 
reklama
A jeszcze takie pytanie bo to mnie nurtuje. Wózek za 3 kołach czy klasycznie 4? Różne opinie już słyszałam.. Chetnie Wasze zdanie poznam :)
Na trzech to jeśli chcesz biegać z nim :) według mnie na 4 stabilniejszy, zwłaszcza że mały człowiek w spacerówce się wierci, wychyla, obraca... A u mnie pewnie jeszcze chłopcy będą chcieli prowadzić wózek więc wolę stabilniejszy :)
 
Super poczytać co doradzacie 😁 ja obserwuje mamusie z moich okolic i jest bardzo zadowolona z firmy adamex i mam swój wymarzony tez 2w1 ale właśnie my mieszkamy w domku wiec problem ze schodami rozwiązany 😜 ale najpierw chciałabym jednak zobaczyć wózek na żywo przed kupnem.
 

Załączniki

  • FC4C64E4-5E60-4E75-8B96-AAD2120FF217.png
    FC4C64E4-5E60-4E75-8B96-AAD2120FF217.png
    252 KB · Wyświetleń: 58
Super poczytać co doradzacie 😁 ja obserwuje mamusie z moich okolic i jest bardzo zadowolona z firmy adamex i mam swój wymarzony tez 2w1 ale właśnie my mieszkamy w domku wiec problem ze schodami rozwiązany 😜 ale najpierw chciałabym jednak zobaczyć wózek na żywo przed kupnem.
Też fajny, podobny do Junamo Flou czy jakoś tak. Oglądałam podobne modele :) czyli spotkałaś się z tą firmą Adamex? :)
 
reklama
Do góry