reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Mialam szykowac cos na swieta ale tak nie mam sily i sie nie najlepiej czuje ze nic nie robie. Musze jeszcze prace licencjacka skonczyc pisac. Jutro musze wyslac 🥵 mam nadzieje ze bede sie jutro czula lepiej i dokoncze pisanie oraz wezme sie za robienie jedzonka. Bedzie tylko salatka z porów i faszerowane jajka. Niestety żurku w austrii nigdzie nie kupi...po prostu tu sie go nie jada wiec pozostaje mi zupa kurkowa 🤣 rok temu przywozilam zakwas na zurek z polski no a teraz nie ma jak wiec 1 raz bede probowac kombinacji kurkowej z jajkiem i wiejską 😅😅🤣🤣😅😂
 
reklama
I co nie masz dźwięku w tej aplikacji ? A jak klikasz na dzidziusia i się wlancza na cały ekran to daj na maksa głośność powinno być bo nie wiem czemu by u mnie było a u Ciebie nie :(
Robiłam tak kilka razy. Ja mam caly czas na Maxa powiadomienia dźwięki wszystkie. Ale widać jak pulsuje chociaż.
 
Ish bezowy 😍mniam...u mnie sernik w piecu ;-)
Piernik i u mne nerwica lękowa-brałam leki,ale odstawiłam po 3 tyg brania,nie dawałam rady na nich jechać...czułam sie jeszcze gorzej...
Któraś dziewczyna pytała czy jest tu mama w trzeciej ciąży...ja jestem w czwartej 😅i strasznie sie boje

Co do bólów brzucha też mi dokuczają.
Spodnie jakieś ciasne 😂boszzz co to będzie dalej...
Co do bety-nigdy nie robiłam-pójde dopiero na wizyte,ale jeszcze sie nie zapisałam.
 
Oddaj mi choc troche apetytu!!! Nic przelknac nie moge mimo ze glodna jestem...nie w moim stylu zupelnie... [emoji25]
Właśnie o to chodzi ze nie mam apetytu a od słodkiego całkiem mnie odrzuciło jedynie co to lody mogę jeść[emoji23][emoji23] oczywiście te zimne[emoji23] Ja przez cały dzień jem tylko obiad i to z przymusu a tak jestem na samej wodzie mineralnej.
 
Ish bezowy 😍mniam...u mnie sernik w piecu ;-)
Piernik i u mne nerwica lękowa-brałam leki,ale odstawiłam po 3 tyg brania,nie dawałam rady na nich jechać...czułam sie jeszcze gorzej...
Któraś dziewczyna pytała czy jest tu mama w trzeciej ciąży...ja jestem w czwartej 😅i strasznie sie boje

Co do bólów brzucha też mi dokuczają.
Spodnie jakieś ciasne 😂boszzz co to będzie dalej...
Co do bety-nigdy nie robiłam-pójde dopiero na wizyte,ale jeszcze sie nie zapisałam.
Zeberko ale nadziany serkiem mascarpone to prawie jak Twój Sernik 😉
 
reklama
Do góry