reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Właśnie o to chodzi ze nie mam apetytu a od słodkiego całkiem mnie odrzuciło jedynie co to lody mogę jeść[emoji23][emoji23] oczywiście te zimne[emoji23] Ja przez cały dzień jem tylko obiad i to z przymusu a tak jestem na samej wodzie mineralnej.
Chyba ze tak. Moj mi wlasnie zrobil vege burgera...sprobuje zjesc bo mnie chyba z glodu juz mdli. Boze musze podniesc wkoncu swoje zwłoki i coś sama zrobic bo czuje sie jak niepelnosprawna jak chlop kolo mnie lata caly czas 🤣🤣🤣
 
Piękny mniammmm 🥰
Dziękuję, chętnie bym się podzieliła 😉
Ja lubię gotować i piec a że na tej kwarantannie mam tyle czasu to już poszalałam z tym żarciem... Dziś jeszcze piekłam nalesniki i krokiety z barszczem robilam, plus ten tort się piekł 3h...a ja już myślę co na kolacje zrobić... 🙄🙄🙄🙄
 
A kilka kg chcesz? Tez oddam 😂😂😂
Za kilogramy podziękuję 😅 kiedys jak po antydepresantach przytylam 10kg i nie moglam zzucic to byla tragedia a zawsze jak patyczek bylam. Odstawilam tabletki i wrocilam do swojej wagi i moge jesc a nie tyje jak za dawnych lat...jednak w glowie gdzies zostalo to ze mialam 10kg wiecej przez to dziadostwo 😒
 
Chyba ze tak. Moj mi wlasnie zrobil vege burgera...sprobuje zjesc bo mnie chyba z glodu juz mdli. Boze musze podniesc wkoncu swoje zwłoki i coś sama zrobic bo czuje sie jak niepelnosprawna jak chlop kolo mnie lata caly czas [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Proszę się nie wyśmiewa z niepełnosprawnych bo ja mam orzeczenie dla niepełnosprawnych [emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Dziękuję, chętnie bym się podzieliła 😉
Ja lubię gotować i piec a że na tej kwarantannie mam tyle czasu to już poszalałam z tym żarciem... Dziś jeszcze piekłam nalesniki i krokiety z barszczem robilam, plus ten tort się piekł 3h...a ja już myślę co na kolacje zrobić... 🙄🙄🙄🙄
Boze skad ty ta sile czerpiesz 🤣 ja to normalnie zaraz sie rozkładac zaczne od tego lezenia w bezruchu 🤣
 
Do góry