reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Ja 2 lata temu bylam 6 tyg sama z dziećmi w pl, w ciazy od ok 12 do 18 tyg czy do 20 nawet.. bez samochodu z 5 dzieci w tym 3 latka i 4.5 latek...dodam ze w uk mieszkamy w małym miasteczku A w pl w Gdańsku.. Tu wszędzie autem i blisko A tam wszedzie komunikacja miejska I daleko.. No i sama.. ludzie na mnie patrzyli jak na chodzace 500 plus.. aż mialam ochotę sobie na plecach napisac nie pobieram 500 plus
 
reklama
Jest zaniepokojony ale mówiła że tak na prawdę będzie co ma być na tym etapie nic nie może zrobić. Przyjmuje leki witaminy i teraz doszła luteina zobaczymy co wyjdzie na następnej wizycie
Oby wszystko dobrze się skończyło. Może Cię to troszeczkę pocieszy ale jak byłam w ciąży z synkiem to często na ktg wychodziło niskie tętno (poniżej 110) a synek urodził się zdrowy.

A co powiedziałas że dali ci skierowanie na prenatalne ?
Babka, która prowadzi mi ciaze wychodzi z zalozenia, że każda kobieta powinna mieć prenatalne więc sama wystawia mi skierowania.

Jakie duże bobo [emoji173] rośnijcie zdrowo!!! A powiedz po tych pierwszych zmienił Ci się termin czy nadal końcówka listopada ? [emoji3059][emoji110]
Nie mam jeszcze wyników badań. Podczas USG kątem oka na monitorze widziałam, że ciąża jest kilka dni starsza. Ale zobaczę co będzie wpisane na wyniku badania.

Sorry, że Was spamuję ale zaistniał w mym domu spór... odnośnie imienia dla hipotetycznej córki [emoji4]
Co do syna to jest jednomyślność: Maksymilian (mąż na tak, chłopaki też).

Sprawa jest taka, że mamy ograniczoną możliwość - imię musi być na "M" i nie ma zmiłuj...
Mamy więc cztery typy:
1. Martyna (typ męża)
2. Matylda (typ mój i Mikołaja)
3. Marianna (typ mój i Mateusza)
4. Marcelina (typ mój i męża)

I je wojna światowa teraz [emoji1787]

Stwierdziłam, że trzeba będzie zwołać radę wojenną z moimi rodzicami (mieszkamy na jednej działce więc będą codziennie dziecko oglądać) i może jeszcze moją siostrę, ew. siostrę męża.
I bedziemy wybierać jak papieża [emoji848]

A Wam dziewczyny... które się podoba najbardziej?
Oj ciężko byłoby mi wybrać. Podobają mi się wszystkie, ale najbardziej to chyba Marianna. Sama chciałam mieć coreczke Mariannę dopoki znajomym nie urodziła się Maria. A odkąd mamy syna i zaczęliśmy starania o drugie to mówiliśmy, że staramy się o Matyldzie 😉 raczej nie nadamy dziecku tego imienia ale oswoiłam się z nim 🙂
 
Sorry, że Was spamuję ale zaistniał w mym domu spór... odnośnie imienia dla hipotetycznej córki [emoji4]
Co do syna to jest jednomyślność: Maksymilian (mąż na tak, chłopaki też).

Sprawa jest taka, że mamy ograniczoną możliwość - imię musi być na "M" i nie ma zmiłuj...
Mamy więc cztery typy:
1. Martyna (typ męża)
2. Matylda (typ mój i Mikołaja)
3. Marianna (typ mój i Mateusza)
4. Marcelina (typ mój i męża)

I je wojna światowa teraz [emoji1787]

Stwierdziłam, że trzeba będzie zwołać radę wojenną z moimi rodzicami (mieszkamy na jednej działce więc będą codziennie dziecko oglądać) i może jeszcze moją siostrę, ew. siostrę męża.
I bedziemy wybierać jak papieża [emoji848]

A Wam dziewczyny... które się podoba najbardziej?
Marianna 😍😍😍 Mania 😍😍😍 piękne
 
Dziewczyny gratulacje z powodu udanych wizyt [emoji3059][emoji3590]

Jest w Polsce coś co się nazywa fitolizyna...taka pasta ziołowa. Na 100% można w ciąży.
Rozpuszcza się w wodzie i pije...jest tak OCHYDNE, że zapalenie pęcherza ze strachu przechodzi [emoji1787]
Fitolizyna jest raczej na kamice nerkowa
 
Nie stresuj bo wyjdzie Ci wysokie ;) haha 😁 a serio to dobrze że jedziesz, jeśli sprawdzenie jak się ma dzidziuś Cię uspokoi :) ja też bym chętnie pojechala ;)
W nocy znowu mnie brzuch bolał ze 20 minut dlatego jadę na sprawdzenie. Całe szczęście że nie mam plamien. Ale i tak się stresuje
 
Madzie są super! :D
Śmieje sie ciągle do męża, ze gdyby nie to ze mam tak na imię to córka na pewno byłaby Magdalena :D ale nie odpuszcze i na drugie na pewno dam :D

Oj tam, mojej teściowej mama dała jej Helena tak jak i ona 🙈🤦🏻‍♀️ także do teściowej całe życie mówią Ela (bo tak ma na drugie), więc nie wiem jaki sens był dawać jej na imię Helena 😂
 
reklama
Do góry