reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Czemu nie poprosilas o przyjęcie poza kolejką z powodu ciąży? Musimy z tego korzystać! Mam nadzieję że bóle przejdą i nie będziesz musiała jechać na SOR.
Stała babeczka w zaawansowanej ciąży przede mną. Było mi głupio. Ze ja wejdę a ona z dużym brzuchem dalej będzie stała.
 
reklama
Sorry, że Was spamuję ale zaistniał w mym domu spór... odnośnie imienia dla hipotetycznej córki [emoji4]
Co do syna to jest jednomyślność: Maksymilian (mąż na tak, chłopaki też).

Sprawa jest taka, że mamy ograniczoną możliwość - imię musi być na "M" i nie ma zmiłuj...
Mamy więc cztery typy:
1. Martyna (typ męża)
2. Matylda (typ mój i Mikołaja)
3. Marianna (typ mój i Mateusza)
4. Marcelina (typ mój i męża)

I je wojna światowa teraz [emoji1787]

Stwierdziłam, że trzeba będzie zwołać radę wojenną z moimi rodzicami (mieszkamy na jednej działce więc będą codziennie dziecko oglądać) i może jeszcze moją siostrę, ew. siostrę męża.
I bedziemy wybierać jak papieża [emoji848]

A Wam dziewczyny... które się podoba najbardziej?
Matylda :D

A co myslisz o Malwina? :)
 
Nie wiem czy nie mam jakiegos zapalenia pecherza. Od wczoraj mam tak ze co chwile chce mi sie siku do tego stopnia ze mam wrazenie ze nie wytrzymam a tylko troszke robie. Teraz mnie cos piec zaczeło. Wyniki mialy dzis byc a oczywiscie nie doszły i teraz nie wiem czy przesuwać wizyte z piątku na wczesniej czy juz zaczekac?

Edit. Przemowilam wizyte na srode na 14.00. Mam nadzieje ze do tej pory wyniki dojdą jutro bede dzwonic do laboratorium co oni odwalają. Nie zdziwilabym sie jakby na stary adres wyslali wyniki.

Jakies sposoby domowe? Zurawine juz jem

Ja mam tendencje do zapaleń pęcherza i przez cała ciąże łykam profilaktycznie tabletkę żurawina + pokrzywa :) Jak na razie nic mnie nie złapało! Polec

Jest zaniepokojony ale mówiła że tak na prawdę będzie co ma być na tym etapie nic nie może zrobić. Przyjmuje leki witaminy i teraz doszła luteina zobaczymy co wyjdzie na następnej wizycie

Trzymam mocno kciuki 😘

Sprawa jest taka, że mamy ograniczoną możliwość - imię musi być na "M" i nie ma zmiłuj...
Mamy więc cztery typy:
1. Martyna (typ męża)
2. Matylda (typ mój i Mikołaja)
3. Marianna (typ mój i Mateusza)
4. Marcelina (typ mój i męża)
U nas jak będzie córeczka to będzie Matylda ❤️
 
Poskładało mnie dzisiaj. Stałam godzinę jeszcze w deszczu na badania krwi bo w czwartek wizyta. I jak mnie podbrzusze zaczęło boleć. Tak na wysokości jajników. Czasami mnie tam bolało ale tak to eszcze nie. Wzięłam nospe i przeszło na 7 godzin. I znowu się zaczęło. Rozmawiałam z położna. Jeśli nie przejdzie to mam jechać na sor. Ale całe szczęście nie plamię. Strasznie się boje. Mam nadzieję że przejdzie i że przełożą mi wizytę na jutro
Oby wsztstko było w porzadku [emoji3590]
 
Stała babeczka w zaawansowanej ciąży przede mną. Było mi głupio. Ze ja wejdę a ona z dużym brzuchem dalej będzie stała.
Jesteś tak samo w ciąży jak i pani z dużym brzuchem. Jej jest ciężko z powodu ciężaru a nam na początku z powodu osłabienia organizmu. Bez skrupułów trzeba korzystać z przywileju. Ja w pierwszej ciąży do 20tc miałam płaściutki brzuch a rzygalam na kilometry, gdybym się dygala i nie korzystała z pierwszeństwa to bym nie wystala na żadne badanie. Jesteś w ciąży to masz pierwszeństwo, niezależnie od wielkości brzucha.
 
Jesteś tak samo w ciąży jak i pani z dużym brzuchem. Jej jest ciężko z powodu ciężaru a nam na początku z powodu osłabienia organizmu. Bez skrupułów trzeba korzystać z przywileju. Ja w pierwszej ciąży do 20tc miałam płaściutki brzuch a rzygalam na kilometry, gdybym się dygala i nie korzystała z pierwszeństwa to bym nie wystala na żadne badanie. Jesteś w ciąży to masz pierwszeństwo, niezależnie od wielkości brzucha.
To prawda niestety dla niektorych ciaza to tylko wtedy jak jest duzy brzuch a jeszcze inni uwazaja ze to nie choroba...chyba zadko kiedy mozna spotkac kogos kto ustapi miejsca itp. Pamietam sytuacje z zeszlych wakacji jak stala kobieta w ciazy i wszedzie w metrzr miejsca zajete. Nie wstal nikt. Dopiero ja podeszlam i powiedzialam zeby siadla na moim miejscu, wszyscy mieli to gdzies.
 
Te imiona to były jedyne, które nam się podobały i nie było śmiertelnego sprzeciwu przynajmniej jednej z osób [emoji4]
Na M to mi się jeszcze Madzia podoba i Milenka :)

Ja zrobiłam losowanie karteszkowe ;D

Swoją drogą pamiętam jak 2 syn się urodził.. Ja się obudziłam do końca że będzie dziewczynka.. nawet po porodzie się upewnialam że położna mówiąc its A boy się nie pomyliła :p jak zajrzałam między nogi stwierdziłam że miała rację :D że 3 dni nie miał imienia aż zrobilismy losowanie :D no i został victor:)
 
reklama
Na M to mi się jeszcze Madzia podoba i Milenka :)

Ja zrobiłam losowanie karteszkowe ;D

Swoją drogą pamiętam jak 2 syn się urodził.. Ja się obudziłam do końca że będzie dziewczynka.. nawet po porodzie się upewnialam że położna mówiąc its A boy się nie pomyliła :p jak zajrzałam między nogi stwierdziłam że miała rację :D że 3 dni nie miał imienia aż zrobilismy losowanie :D no i został victor:)
Madzie są super! :D
Śmieje sie ciągle do męża, ze gdyby nie to ze mam tak na imię to córka na pewno byłaby Magdalena :D ale nie odpuszcze i na drugie na pewno dam :D
 
Do góry