reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Wizyta na 16:30 I człowiek swiruje jak byk ;(
Przed 12 miałam ciśnienie 124/77 pewnie u ginekolog znowu będzie 160/100 jak za pierwszym razem :/ masakra.
A prenatalne mam 12+2 za tydzień w poniedziałek, w jakiej to przychodni nagrywaja na pendrive ? Kurde fajnie tak
U mnie w Gamecie Łódź 20 zł dopłata i dostaje pendrive od doktora :)
 
Sorry, że Was spamuję ale zaistniał w mym domu spór... odnośnie imienia dla hipotetycznej córki [emoji4]
Co do syna to jest jednomyślność: Maksymilian (mąż na tak, chłopaki też).

Sprawa jest taka, że mamy ograniczoną możliwość - imię musi być na "M" i nie ma zmiłuj...
Mamy więc cztery typy:
1. Martyna (typ męża)
2. Matylda (typ mój i Mikołaja)
3. Marianna (typ mój i Mateusza)
4. Marcelina (typ mój i męża)

I je wojna światowa teraz [emoji1787]

Stwierdziłam, że trzeba będzie zwołać radę wojenną z moimi rodzicami (mieszkamy na jednej działce więc będą codziennie dziecko oglądać) i może jeszcze moją siostrę, ew. siostrę męża.
I bedziemy wybierać jak papieża [emoji848]

A Wam dziewczyny... które się podoba najbardziej?
Moj faworyt to Matylda sama chce tak córce dac na imię:)))))
 
Sorry, że Was spamuję ale zaistniał w mym domu spór... odnośnie imienia dla hipotetycznej córki [emoji4]
Co do syna to jest jednomyślność: Maksymilian (mąż na tak, chłopaki też).

Sprawa jest taka, że mamy ograniczoną możliwość - imię musi być na "M" i nie ma zmiłuj...
Mamy więc cztery typy:
1. Martyna (typ męża)
2. Matylda (typ mój i Mikołaja)
3. Marianna (typ mój i Mateusza)
4. Marcelina (typ mój i męża)

I je wojna światowa teraz [emoji1787]

Stwierdziłam, że trzeba będzie zwołać radę wojenną z moimi rodzicami (mieszkamy na jednej działce więc będą codziennie dziecko oglądać) i może jeszcze moją siostrę, ew. siostrę męża.
I bedziemy wybierać jak papieża [emoji848]

A Wam dziewczyny... które się podoba najbardziej?
Ja lubię wlasnie pelno imion na M! Mi sie strasznie podoba Martynka 🙂
 
Poskładało mnie dzisiaj. Stałam godzinę jeszcze w deszczu na badania krwi bo w czwartek wizyta. I jak mnie podbrzusze zaczęło boleć. Tak na wysokości jajników. Czasami mnie tam bolało ale tak to eszcze nie. Wzięłam nospe i przeszło na 7 godzin. I znowu się zaczęło. Rozmawiałam z położna. Jeśli nie przejdzie to mam jechać na sor. Ale całe szczęście nie plamię. Strasznie się boje. Mam nadzieję że przejdzie i że przełożą mi wizytę na jutro
 
Sorry, że Was spamuję ale zaistniał w mym domu spór... odnośnie imienia dla hipotetycznej córki [emoji4]
Co do syna to jest jednomyślność: Maksymilian (mąż na tak, chłopaki też).

Sprawa jest taka, że mamy ograniczoną możliwość - imię musi być na "M" i nie ma zmiłuj...
Mamy więc cztery typy:
1. Martyna (typ męża)
2. Matylda (typ mój i Mikołaja)
3. Marianna (typ mój i Mateusza)
4. Marcelina (typ mój i męża)

I je wojna światowa teraz [emoji1787]

Stwierdziłam, że trzeba będzie zwołać radę wojenną z moimi rodzicami (mieszkamy na jednej działce więc będą codziennie dziecko oglądać) i może jeszcze moją siostrę, ew. siostrę męża.
I bedziemy wybierać jak papieża [emoji848]

A Wam dziewczyny... które się podoba najbardziej?
Matylda :) rzadko spotykane a takie ładne dźwięczne :)
 
Sorry, że Was spamuję ale zaistniał w mym domu spór... odnośnie imienia dla hipotetycznej córki [emoji4]
Co do syna to jest jednomyślność: Maksymilian (mąż na tak, chłopaki też).

Sprawa jest taka, że mamy ograniczoną możliwość - imię musi być na "M" i nie ma zmiłuj...
Mamy więc cztery typy:
1. Martyna (typ męża)
2. Matylda (typ mój i Mikołaja)
3. Marianna (typ mój i Mateusza)
4. Marcelina (typ mój i męża)

I je wojna światowa teraz [emoji1787]

Stwierdziłam, że trzeba będzie zwołać radę wojenną z moimi rodzicami (mieszkamy na jednej działce więc będą codziennie dziecko oglądać) i może jeszcze moją siostrę, ew. siostrę męża.
I bedziemy wybierać jak papieża [emoji848]

A Wam dziewczyny... które się podoba najbardziej?
Ja mam Martyna wiec oczywiście Martyna hahahah 😂😜
 
Udalo sie praca licencjacka zaakceptowana. Kamien z serca. Co najlepsze w ogole bylo tak ze antyplagiat sie zepsol i musialam czekac kilka dni zrby go naprawili. I sprawa taka ze mogl nawalac juz wczesniej i dlatrgo mi takie rzeczy powychodzily...a ja tyle sie napracowalam zeby zmienic. Tak myslr ze wina antyplagiatu bo nie zmirnilam wcale 2 stron ktore wczesniej wyszly na czerwono a teraz nagle sa w porzadku...masakra. do tego okazalo sie ze maja byc obrony normalnie wiec bede musiala jechac do pl...musze przedzwonic czy sa jakies opcje dla osob takich jak ja...wiecie ciaza, za granica itp...moja kuzynka ma online tak jak mialo byc u mnie w szkole jak zeykle jakirs zmiany z dnia na dzien
Dobrze, ze masz już to z głowy 😊
 
reklama
Poskładało mnie dzisiaj. Stałam godzinę jeszcze w deszczu na badania krwi bo w czwartek wizyta. I jak mnie podbrzusze zaczęło boleć. Tak na wysokości jajników. Czasami mnie tam bolało ale tak to eszcze nie. Wzięłam nospe i przeszło na 7 godzin. I znowu się zaczęło. Rozmawiałam z położna. Jeśli nie przejdzie to mam jechać na sor. Ale całe szczęście nie plamię. Strasznie się boje. Mam nadzieję że przejdzie i że przełożą mi wizytę na jutro
Czemu nie poprosilas o przyjęcie poza kolejką z powodu ciąży? Musimy z tego korzystać! Mam nadzieję że bóle przejdą i nie będziesz musiała jechać na SOR.
 
Do góry